Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Frizētavas un skaistumkopšanas saloni

Sarma lai nogriestu ,ieveidotu un nokrasotu matus jaskiras no 25 ls-PAR DARGU

Ineta-jauka apkalposana un lielisks iznakums.par pienemamam cenam.

Edite- jauka frizierite izpalidz ar izveli krasas zina un griezuma.
Bet jasaka administatore ,vinai gan vajadzetu pamacities ka uzvesties klientu klatbutne.

vietējā

man ļoti patīk salons-Karmena!Gadiem apmeklēju un nesūdzos ne par kvalitāti ne par cenu:)

pirms 10 gadiem, 2007.07.01 09:15

igna

Ja emsu dzirdejusi a tur ir jauka apkalposana,cik atminos viniem ari bija jauks solarijs.

pirms 10 gadiem, 2007.07.01 15:47

Glens

Salonaa Diiva Lukss ir dazhi loti labi meistari... Sievieshu friziere Inita un Andzela; manikira meistares Ilze un Olita!!! Vieniigi salona ipashniekiem vajadzeetu padomaat par to,lai salons nekljuutu par prastu frizeetavu,kas manupraat draud... un nenjemt darbaa meistarus no padomju laikiem,kas no muusdienu modes nesaprot pilniigi nekaa!!! Agraak kad bija Foibe,tad vismaz bija liimenis!!!

pirms 10 gadiem, 2007.07.05 17:59

nezinu

par salonu Natalija neko dizi labu nevaru teikt,vienreiz biju aizgajusi,pirms tam piezvaniju un apjautajos cik maksa matu galinu apgriesana,administratore teica, ka 3.50. Nu ta ari aizgaju,un taici,lai TIKAI apgriez galus,friziere teica labi,lai sezos,nu tad vina kauko tur apgrieza,pec tam saka kauko veidot,un vel ar difuuzeri,entiem liidzekliem,maskaam,un beigas es no frizeetavas izgaju ar cirkainiem matiem:(bet mati man ir taisni un vel vinja paprasija samaxat 7ls!!!biju tik nelaimiiga,uh!!nu ja,acimredzot ta iemesla del ka taj laika biju vianiga kliente,kaut kada veida vajadzeja IZSLAUKT

pirms 10 gadiem, 2007.07.08 13:23

Lelde

Manai māsai Dīvā uztaisīja sliktākos ilgviļņus kādus jebkad bija gadījies redzēt.Es taisīju pie jaunas frizierītes mājās un super!

pirms 10 gadiem, 2007.07.10 13:46

rossita

friziere Evija Deribo - kolosaala meistare!

pirms 10 gadiem, 2007.07.10 15:27

Rolands

Frizierīte Kitija \"Rebekā\" varu ieteikt, jau daudzus gadus viņa frizē visu mūsu ģimenīti.

pirms 10 gadiem, 2007.07.10 23:00

Anna

Par manikīra salonu Pilsētas Pasāžā \"MONA\", biju aizgājusi uz SPA pedikīru, cerībā ka relaksēšos, bet tur mani sagaidīja meistare ģerbusies parastās ielas drēbēs, nebija pat halātiņa vai priekšutiņa mugurā, kā parasti ģerbjas speciālisti, un pat pūkainos zābakos. Kad sāka berzt man kāju pēdas: tas bija sāpīgi un pat ļoti ilgi,berza, berza, uzlika kaut kādu itkā masku uz 3.min.un tas arī bija tas SPA pedikīrs, samaksāju vēl 15 LVL. Esmu ļooti vīlusies par salona kvalitāti

pirms 10 gadiem, 2007.07.10 23:06

ece

Dīva-galīgi garām administratoru attieksmē pret klientu...Dēl tā vien turp vairs neeju, ne uz vienu no trim saloniem.
Pārsteidza Lailā(pie tirgus) frizierīte. Gadus desmit neviena uz pirmo reizi nebija tik forši apgriezusi un ieveidojusi matus, par normālu cenu(nepateiksū tieši cik, bet abām ar meitu kopā bija ap 8 latiem).
Starp citu, es daru tā-ja frizierīte ir sakarīgs cilvēks, izjūt manu galvu un apcērp sakarīgi-tad atstāju arī pieklājīgu tējas naudu. Ja nākamajā reizē to pašu darbiņu viņa dara paviršāk un cena jau ir augstāka- tējas naudas nav un es pie viņas vair s neatgriežos....

pirms 10 gadiem, 2007.07.14 14:23

Kriksis

Ja nebiedē frizētavas interjers, tad iesaku - es jau gadiem eju pie frizierītes Irinas invalīdu biedrības mājā. Ar pirmo reizi viņa uzķēra tieši to, kas man piestāv. Cenas tur ir demokrātiskas, jo ejot pie viņas uz Dīvu jāmaksā divas reizes dārgāk. Un arī par kvalitāti neesmu sūdzējusies.

pirms 10 gadiem, 2007.07.17 16:59

klients

Riebīgi,kad ejot uz Šarmu, vai vakar gāju uz Dīvu krāsot uzacis, tev pienāk meistarīte, kas tiko ir bijusi smēķēt! Rokas viņai tā smird,ka man pat nelabi metas!

pirms 10 gadiem, 2007.07.18 09:19

Mur

Njā, ka tik ne ar, briesmīgāku frizieri par Kitiju iedomāties nevaru... ir lietas ko viņa dara labi, bet nu brīžiem tādas dieva zīmes met laukā ka maz neliekas.

pirms 10 gadiem, 2007.07.18 10:11

Caca

Vislieliskākos matu griezumus, krāsas un frizūras uzbur tikai viena frizierīte- Evita Mīļā!
Vienmēr esmu bijusi apmierināta ar rezultātu un interesanto izdomu!

pirms 10 gadiem, 2007.07.20 12:45

Skai

Jūs, kad rakstāt atsauksmes, lūdzu norādiet, kur strādā konkrētā friziere. Piem., ja Kitija ir slikta, kur viņa strādā - lai es neuzraujos.

pirms 10 gadiem, 2007.07.20 15:39

kailija

Sliktākā frizētava Jelgavā ir Dīva lux- aizgāju nokrāsot matus- krāsot jau nokrāsoja, tikai kārtīgi neizskaloja. Un beigās iedeva rokās fēnu un teica : \"Ej žāvē matus- man nākamais klients\"... vai tā ir attieksme?! bet tā Dīva, kas ir Rafā, man patīk- tur gan es eju labprāt, un iesaku to arī citiem :) gan attieksme laba, gan cenas normālas, gan kvalitāte laba :)

pirms 10 gadiem, 2007.07.21 13:28

līdziņa

Jā, Evita Mīļā tiešām vienmēr manas prasības, attiecībā uz matu griezumu, ir izpildījusi! Žetons viņai par to.. Viņa kaut kādā veiā \"jūt\" klienta vēlmes un redz, kas patiesi piestāv! Nezinu, tik kā saucas tas salons, kur viņa strādā.. :(

pirms 10 gadiem, 2007.07.24 00:29

Līga

Varbūt kādreiz bija laba friziere, bet tagad neko nejūt un kvalifikāciju ir stipri pazaudējusi.

pirms gada, 2016.09.02 12:59

Zane

Starp citu Jelgavā ir divas frizieres Kitijas!

pirms 10 gadiem, 2007.07.25 17:50

Kliente

Par frizieri Kitiju,kura strādā salonā Rebeka,varu pateikt tikai to labāko.Viņa ir īsts profesionālis savā jomā.

pirms 10 gadiem, 2007.07.25 17:56

Mur 2

Tu tā runā tikai tāpēc ka Tev dzīvē neiet tā kā gribētos! Ne jau frizieri ir vainīgi. Padomā, cik tas ir smags darbs- izpatikt tādām, kas pašas nezin ko grib.

pirms 10 gadiem, 2007.07.25 18:06

Pievieno komentāru