Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iebūvējamas virtuves mēbeles

Lūdzu iesakiet labu meistaru virtuves mēbeļu iebūvei.

santa

Firma SIA"J.E.F" Visa veida mēbeles...arī virtuvi esmu pasūtījusi...arī rasējumi pirms tam tiek uztasīti
26405300-Artis

pirms 6 gadiem, 2013.08.16 11:59

Kristīne

vacuvirtuves.lv - kvalitatīvi un gatavs bija 4 nedēļu laikā.

pirms 5 gadiem, 2013.11.20 22:38

Eižens

Piekrītu. vacuvirtuves.lv - kvalitatīvi.
Laba furnitūra, materiālu izvēle.

pirms 5 gadiem, 2014.03.24 20:05

laimīgā

DCK labas, bet ārkārtīgi dārgas mēbeles, to pašu tikai par daudz lētāku man uztaisīja Raimonds 29986547

pirms 5 gadiem, 2013.11.21 09:23

Peteris

kad Raimonds sauksies SIA RAIMONDS, tad arī cenas bus atbilstošas :) Šī padomju laiku domāšana nekad nebeigsies? Šodien tev ir nauda, tu sūti preci, pērc veikalā kautko, uzņēmējs maksā nodokļus. Tas, kurš nonācis grūtākā situācijā iet un prasa pabalstu no valsts. Un tad raud, ka kāda tā valsts ir slikta .... Paskatieties cik virtuve maksā Eiropā. Nebrīnīšos, ka tas pats Raimonds ir bezdarbnieku uzskaitē, saņem vai ir saņēmis pabalstu, izmanto profesionālās izglītības kursus. Tādi biznesmeņi pie mums ir visapkārt. Valsts budzetu nepapildina ar nodokliem, bet labumus izmanto. Tad padomājiet ko nozīmē SIA vai prosto Marija, no kā veidojās cena. Kamēr būs tādi Jankas vai Raimīši un atbilstošās instances nedarīs savus pienākumus būs tāds bardaks gan valstī, gan cilvēku prātos.
Pēteris!

pirms 5 gadiem, 2013.12.15 15:22

VID

Viennozimigi mes ar Raimondu drizuma sazinasimies ....

pirms 5 gadiem, 2013.12.15 07:41

Bumbiers

Pamekleju interneta par siem darboniem. Raimondu pa pilnam, viens snabi dzer bilde, otrs pliku dibenu, ar virtuvi nesatiku. JEF redzu tikai trepes un durvis. Domaju, ka mebelnieks un trepu meistars ir ar kautko atsķirīgs. Paliku pie DCK. Tur patiesam ir daudz bildes saliktas. Vienigi jautajums vai pasu taisitas, jo neta jau var visadus nedarbus sastradat.

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 16:45

Ha-ha

Kamēr būs tādi gudrīši, kuri atverot SIA domā, ka uzreiz miljonus saņems, un liek neadekvātas cenas, tad cilvēki arī meklēs tādus Janku un Raimi, lai saņemtu to pašu par adekvātu cenu. Neka dižu DCK nepiedāvā, bet gan vajadzēja džipu sev nopirkt. Nu tad cenas atbilstošās!

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 18:41

Inga

Man visu dzīvokli mēbelēja puiši no MēbelesDelux. Taisija virtuvi, vannasistabu un koridora skapi. Virtuvei man bija sava 3d bilde, bet pārējos viņi paši ļoti veiksmīgi dizainēja. Sakumā izvēlejos tikai pēc cenas un tā ari turpināju sadarboties ar viņiem un iesaku citiem. Tel numurs kur noklīdis,bet e-pasts bija mebelesdelux@inbox.lv

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 22:10

Inga

Man visu dzīvokli mēbelēja puiši no MēbelesDelux. Taisija virtuvi, vannasistabu un koridora skapi. Virtuvei man bija sava 3d bilde, bet pārējos viņi paši ļoti veiksmīgi dizainēja. Sakumā izvēlejos tikai pēc cenas un tā ari turpināju sadarboties ar viņiem un iesaku citiem. Tel numurs kur noklīdis,bet e-pasts bija mebelesdelux@inbox.lv

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 22:10

Laimīgais

Sveicināti, izvēle jau ir katra priekšā,pie kā pasūtīt mēbeles. Es savā laikā izstaigāju pie daudziem (apmēram 4 gadi atpakaļ).Cenas firmās salīdzinoši vienādi, bet izpildījums dažāds. Pēc visu iztaujātajiem un izskatītajiem ,Es toreiz paliku pie Andra no DCK. Un nenožēloju ka esmu sūtijis visas mēbeles pie viņiem (gan iebūvējamo skapi, gan virtuves iekārtu , gan koridora iekārtu).Es vēl pēdējo reizi jokojot pajautāju, kā ar garantiju. Viņi atbildēja divi gadi garantēti, un pat ilgāk. Tā kā citus nemaz neieteiktu. Bildes ar viņiem mājas lapā ir www.dck.lv

pirms 5 gadiem, 2013.12.18 07:12

Andris

Raimond :) Tev gan mieru neliek mans krosovers. Tikai nesaprotu, kads sakars 6 gadus vecam spainim ar sodienas mebelu cenam?? Par cik, tev ir lidziga izglitiba ka man, bet mazaka pieredze mebelu razosana, tad varu ar tevi padalities ka veidojas cena. Uznemums, kurs registrets Uznemumu registra, atskiriba no tevis, strada legali. Maksa nodoklus, investe reklamās un ekspozicijas stendos, strada ar legalam datorprogrammam. Sada uznemuma darbiba ir versta uz valsts ekonomikas attistibu, jo nauda ir kopeja aprite ar valsti. Valsts kase sanem nodoklus, stradnieki sanem socialas garantijas (diemzel par LR socialam garantijam japasmaida). Protams gudrisu izveidotiem SIA ir lielaki izdevumi, neapsaubami! Ja Gudrisi razos par tavam cenam, tad Gudrisi nenopelnis naudu attistibai. Logiski, ka to apgrozijuma naudu, ko SIA samaksa nodoklos un parejos administrativajos izdevumos tu vienkarsi iebaz sava kabata. Latvija valda uzskats, kapec maksat nodokljus, ja no valsts neko nesanjem preti. Bet kas tad bija pirmais. Vista vai ola? Runajot par kvalitati un garantijam. Mes patiesam dodam realu garantiju. Tu sodien esi te, bet rita jau eiropas plasumos. Tapat klients var atnakt uz biroju, apskatit paraugus, projektus, siltuma pasedet padzerot kafiju. Ko gan piedava tu? Pasedet masina? Nesalidzini pirksu ar p...i.
Pie reizes gribu pateikties musu pastavigajiem un uzticigajiem klientiem par labam atsauksmem. Tie kas baidas no musu milzigam cenam, naciet un runajiet. Vienmer sais cenas ir iekljauts max serviss, ka tehnikas pieslegsana u tt. Sie jautajumi ir atrunajamai, visas cenas ir runajamas.

pirms 5 gadiem, 2013.12.18 10:15

Oskars

neko teikt, laba pieredze ar dck. Sūtīju gan skapi, bet bija klāt acumirklīgi, kam man tur bija viena maza ķibele pēc 2 gadu lietosānas. Tā ka puikas neatsaka, pat ja tur īsti vairs nav garantija, bet ne manas vainas pēc kaut kas nav izsturējis vai sabojājies.

pirms 5 gadiem, 2013.12.18 14:30

Raimonds

Tu ko....?
Man tavs krosovers pilnigi vienaldzigs un es loti labi zinu no ka cena veidojas...
Ko tu tur muldi pa nodoklu maksasanu-es loti labi zinu ka tu maksa nodoklus par saviem darbiniekiem...
Par garantijam-uz doto bridi esmu 100% pildijis savas saistibas un garantijas remonti pie manis ir loti reta paradiba.
Nevajag te mani publiski nodi..t.
Ja, man nav mebelu salona pilsetas centra, nav ekspoziciju stendi, pa mani neskandina Radio Skonto, nebrauka nolimeti busi un dzipi, bet par klientu trukumu es sudzeties ar nevaru ari bez reklamam.
Man jaunie klienti ir 100% veco klientu draugi, pazinas, radi utt nevis laimes mekletaji vai reklamas upuri.
Starp citu, laiku pa laikam trapas ari tavi bijusie klienti, kuri dazadu iemeslu del vairs nevar atlauties maksat tik sasoditi daudz par kadu mebeli no tava super kruta salona pilsetas centra, piebaztu pilnu ar paraugiem (es neesmu bijis tur) un visu parejo ko tu tur rakstiji viena no savam pedejiem rakstiem.
Uzmerot jaunas mebeles taviem vecajiem klientiem-redzu ari tavas mebeles un nesaku ka tas ir ar ko sliktakas par manam-tas ir vienadi augstas kvalitates...
Cik zinu-tu ari piedavajumus izstrada uz 3d programam kur redzams ka attiecigais pasutijums beigas izskatisies tiiesi ta pat ka es un laminatu ka ari citu materialu paraugi tev loti lidzigi manejiem.
Esmu redzejis ari daudz dazadu kaktu kantoru meistardarbus kas ir loti zemas kvalitates, bet par tiem runat gan negribas.
Aaaa... un vel kas-nevajag mest akmenus svesa darzina lai paceltu sevi saulite...
Nevajag man te muldet par to ka esi pareizais puisitis un maksa nodoklus-parauguznemums visiem LV razotajiem :)
Es nestradaju pats uz sevim tik ilgi ka tu, bet zinu ka pirmos vairakus gadus tu stradaji nelegali tiesi ta ka tagat meginaji aprakstit manu darbibu.
Tagat, kad esi izrapies no tas bedres kur biji agrak-gudri sprediko, nonieva un megini sprungulus bazt spiekos citiem sava amata braliem. Tas isti smuki nav, ja tev vientuli sie tumsie vakari tad jau labak pafilozofe kur liela nodoklu maksataju nauda pazud kas merama ar sesam nulem vai vienkarsi noperc sev dibena dubinatoru, bet nesmirdi ar savam mebelem te forumos noliekot citus.
Tas salons tev ir tik pirmo gadu-spriezot pec ta ko raksti, tad laikam pirms tam tu piedavaji savus pakalpjumus masina :)
Tas tavs reklamas rullitis Razots Latvija-man liekas ka tu atkal ***ies un tas nemaz nav tavas razosanas telpas kur redzama mebelu izgatavosana...
Ja turpinasi mani turpmak nolikt un salidzinat publiski ar p...i-tad nu gan es saksu rikoties lidzigi riebigi ka tu to dari...
Un vel kas, man ir uznemums, kas registrets uznemumu registra-es vienkarsi nereklamejos :)

pirms 5 gadiem, 2013.12.20 00:48

Pievieno komentāru