Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konditoreja "Dzirkstele" - SŪDZĪBA!

Nevienam un nekad neiesaku šo kantori, ja nevēlaties sabojāt nervus un izjaukt dienas plānus! Vienas ģimenes ietvaros, 2 reizes vilšanās.
1. Pasūtīts klinģeris 50 gadu jubilejai. Pildījumā ar aprikozēm, rozinēm, marmelādi, riekstiem...nu visu, ko nu liek šādos klinģeros - bagātīgi pildīts. Par bagātīgumu - atsevišķi pieteikts, klients ar mieru pat piemaksāt. Dekorēts - augļi, glazūra utt. Arī - tā, lai krāšņi un skaisti. Jā, visu varot, viss kārtībā, viss būs... Rezultāts - parasts, nedekorēts klinģeris, pildīts ar rozīnēm. Pēc nelielas scēnas uzlipina pāris puķītes, cukura dekorācijas - lūdzu, jums bagātīgi dekorēts un pildīts kliņģeris. Kauns nest kā cienastu tādu.
2. Pasūtītas nelielas (NELIELAS - pasūtījumā pietiekts, mazas, max 2 kodienu izmērā) smalkmaizītes. Rezultāts - veikala ikdienišķā izmēra BULKA. Kāzās jau tā stresa pietiek + vēl šis.

Rezumē: Nu nemāk "Dzirkstele" izpildīt pasūtījumus...vai negrib mācēt. Ja zina, ka nevarēs, nemācēs, negribēs, nepaspēs pilnvērtīgi izpildīt pasūtījumu, tad, lai nepieņem to, bet šāda kvalitāte ir ārpus katras kritikas.

P.S. Jā...tizli sanāk, uzkāpt uz viena grābekļa divas reizes, bet tas dēļ komunikācijas trūkuma - izkrita no galvas, ka "lielisko" kliņģeri arī cepa šī pati iestāde.

RIMI bija tas, kas vakar glāba kāzu cienastu. Ļoti atsaucīga un izpalīdzīga veikala vadītāja un cepējas, kas bija gatavas izcept gan mazās smalkmaizītes, gan vēja kūciņas. Beigās vienojāmies par tieši priekš mums ceptu griljāžas cepumu partiju - ērtāk viņām, mierīgāk mums.

antons

es pasūtīju tur torti,viss bija kārtībā!

pirms 5 gadiem, 2012.09.02 19:28

Esssss

Vajag Silvā pasūtīt, tur ir ļoti garšīgi kliņģeri, arī smalkmaizītes ok.

pirms 5 gadiem, 2012.09.02 21:38

....

Man ieejot tajā kantorītī un izskot savas vēlmes visas vēlēšanās pazuda un gribējās ātrāk tikt ārā..... sapratu, ka grūti viņām tur vispār saprast, ko es saku un attieksme ooooo..... tāpēc nemaz neriskēju!!!!!!

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 06:23

&

Tagad tā iestāde saucās "Larus", nevis "Dzirkstele", darba apjoms meitenēm ļoti liels, tāpēc diez vai var paspēt kaut ko atsevišķi pasūtītu uztaisīt!

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 08:13

zine

Vislabāki taisa klinģerus Otto kulinārija,ieteicu,nenožēlosiet!!!

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 08:29

jājā

Jā, piekrītu, nesaku, ka viss 100% ir slikts, bet par to pašu bagātīgo klinģeri esmu arī saskārusies un vairāk nemaz tur neko nepasūtu....

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 09:04

sieva

kliņģeri ja gribi gardu,sūti Silvā.Tiešām nenoželoju..kad ik reiz svētkos tur ko pasūtu vai vienkārši tāpat gribas palutināt savus mājiniekus ar svaigu konditoreju.Visu cieņu.

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 09:22

Burbule

Jā, uz kastēm ir Larus, bet lielā izkārtne pie ieejas ir vēl joprojām "Dzirkstele".

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 09:42

Burbule

Aaaa...un par darba apjomu, nu tad, lai nepieņem pasūtījumus, ja nevar paspēt - tik vienkārši šī problēma risināma. Labāk, lai kvalitatīvi izpilda 5 darbus, nevis ķep ļep 10, lai tikai naudu nopelnītu...

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 09:43

torte

biju sūtijusi torti arī ļoti vīlos ļoti negaršīga ar sintētisko putukrējumu

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 11:10

a.s.

Sūtījām vecākiem zelta kāzu torti. Bija super viss- apkalpošana, servis, cena, garša.
Pati jau būs to skādi sataisījusi, jo paūtot visas proporcijas nosaka klients... ja skopoja, tad ir tā kā ir.
Vēlreiz Laruam paldies!

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 11:49

anne

Es arī ļoti vīlos, pasūtot torti uz jubileju. Sintētisks putukrējums un torte tāda "pļurīga", griežot juka ārā. Nekad vairs tur nesūtīšu.

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 13:14

Burbule

Ehh, kas zina...varbūt tur vairākas maiņas vai kā... Tā, pie kuras atgriezu "uzkodas" tik pie sevis noteica - "Ehh, un tie ir mani maģistranti...". Sanākt tad, ka studenti cepa...kas nu maģistrants par studentu...nezinu, bet bija tā kā bija. Un par to, ka klients nosaka - nu noteica jau ar - mazas maizītes. Vārds - mazas - bija arī uz pasūtījuma kastes rakstīts. Es tai sievietei pavaicāju - ja šī ir maza maizīte, lai parāda man lielu - viņa skābi pasmaidīja un sāka atgriezt naudu. Tai lielajai maizītei būtu jābūt kā pusei no maizes kukuļa...jo tās, kuras iedeva mums nu galīgi nevarēja nosaukt par mazām.

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 14:25

saule23

Nu visu izšķir valodas prasmes. Runāt latviski ar tām krievvalodīgajām pasūtījuma pieņēmējām jau ir izaicinājums. Kaut vai tāpēc, ka krieviski nezinu kā ir, kaut vai rozīnes. ENīvej. Pēc ilgas sarunas un vairākkārtējas atkārtošanās, beigās klinģeris sanāca OK. Vienīgi baigi sālīta cena uzreiz palika :D

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 14:28

valentīna

salmu krogū arī neiesaku neko pasūtīt!

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 14:37

Tolete.

Mācies valodas, nesēdi pie kompa un nerij kūkas!

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 15:13

DIANA ROZENBERGA

Nu nezinu,nezinu vai taa vispar ir taisniiba,kas te rakstiits par sho iestaadi,jo es tiesham esmu sajuusmaa par shiis konditorejas,varda"LARUS" produkciju,kaa arii pasuutiijumiem...kaa tik vienkarshi gribas kadam reputaciju pabojat...Arii cilveks,kas bija atbraucis no arzemeem-bija izvlejies no visam piedavatam konditorejas precem Jelgava,tieshi shiis ceptuves produkciju..Taa kaa es shaubos,ka taa ir taisniba..Jau gadiem ilgi es esmu shis ceptuves klients un nekadu problemu! Viss ir tik skaists un debiskiigi garshigs! Un iesaku arii citiem iegadaties "LARUS"konditorejas preci! NENOZELOSIET!

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 16:04

DIANA ROZENBERGA

Nu nezinu,nezinu vai taa vispar ir taisniiba,kas te rakstiits par sho iestaadi,jo es tiesham esmu sajuusmaa par shiis konditorejas,varda"LARUS" produkciju,kaa arii pasuutiijumiem...kaa tik vienkarshi gribas kadam reputaciju pabojat...Arii cilveks,kas bija atbraucis no arzemeem-bija izvlejies no visam piedavatam konditorejas precem Jelgava,tieshi shiis ceptuves produkciju..Taa kaa es shaubos,ka taa ir taisniba..Jau gadiem ilgi es esmu shis ceptuves klients un nekadu problemu! Viss ir tik skaists un debiskiigi garshigs! Un iesaku arii citiem iegadaties "LARUS"konditorejas preci! NENOZELOSIET!

pirms 5 gadiem, 2012.09.03 16:04

Pievieno komentāru