Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mājas numura PLĀKSNE

Sveicināti, vēlamies pasūtīt privātmājai numura plāksnīti. Redzējām Pilsētas Pasāžā SUPERNUMURI stendu, vai Jelgavā ir arī citas firmas, kas piedāvā izgatavot numura plāksnes saskaņā ar vietējiem noteikumiem?

Meklētāja

Paldies! Kādas viņiem ir cenas mājas numuriem nav zināms? Supernumuriem - 10-12 ls.

pirms 9 gadiem, 2010.10.15 10:15

Meklētāja

Oj PALDIES, tas mums ir ļoti svarīgi :)
Skriešu sūtīt pie viņiem :)

pirms 9 gadiem, 2010.10.15 21:37

sano

Pašvaldības policija arī sākusi pārbaudīt, vai numurs pareizs un vai to vispār saredzēt. Manam kaimiņam jau štrāpi uzlika ....

pirms 9 gadiem, 2010.10.17 08:09

Meklētāja

Paldies, Sano vēlreiz, nedēļu bērnus nebarošu, bet skriešu pakaļ numuram tagad.

pirms 9 gadiem, 2010.10.17 20:46

sano

Eksistenciālie jautājumi krīzes laikā, protams, ir primārie. Var jau arī nepirkt to numuru, bet var pienākt brīdis, kad pašvaldības policijas sastādīto protokolu izskatīs Dome, un piemēram uzliks Ls 50,- sodanaudu. Arī pavirši rēķinot pa šo naudu sanāk 7 numuri. Katram pašam(-ai) jāpieņem lēmums, kas ir lētāk :)

pirms 9 gadiem, 2010.10.19 11:34

Meklētāja

Paldies, Sano, tiešām, droši vien skaidrs, ka tā kā uzsāku šo foruma sadaļu pati, tad es taisījos pasūtīt numuru līdz novembra svētkiem izrotājot māju, lai pašiem un citiem prieks skatīties. Tikai tā kā katrs santīms no svara gribēju ievākt informāciju un pasūtīt no nākamiem alimenties, t.i. pēc nedēļas ar astīti. Bet tā kā pati māku rēķināt cik numuri sanāks par soda naudu, tāpēc nedēļu dzīvošu uz kartupeļiem un kabačiem, bērnus jau nevaru atstāt bez vajadzīga un rīt dabūšu jau pirmdien pasīutīto numuru. Jā, es nerēķinājos ka šie izdevumi būs jāsedz tagad. Un jā, tev, kā parasti ir taisnība (un jā jā es zinu ka šis numurs bija jāpieliek jau māju ekspluatācijā nododot- es aizkavējos). Labi, nav ko darīt, tagad būs jādomā kā viņu pielikt pie mājas sienas :) Rīt izstāstišu kā gāja, bet pa telefonu, Signum strādā ļoti atsaucīgi un laipni darbinieki :)

pirms 9 gadiem, 2010.10.19 21:12

:)

Signumam gan cenas labas, gan izcila kvalitāte! Lai viņiem veicas!

pirms 9 gadiem, 2010.10.19 21:34

sano

Es jau negarantēju, ka noteikti nākamnedēļ pie Tevis griezīsies policija, bet varbūtība pastāv. Un tā protams, ir tikai un vienīgi Tava izvēle, kas konkrētā brīdī ir svarīgāks. un ne jau uzreiz tiek uzlikta sodanauda, ir arī tāda lieta, kā priekšraksts veikt kaut kādus darbus ar izpildes termiņu pat līdz mēnesim. Nu, protams, pie normālas komunikācijas.

pirms 9 gadiem, 2010.10.19 22:04

Mekleetaaja

Sveicināti visi, daudz darbu, maz laika, bet pateicība tomēr jāuzraksta :) Biju SIGNUM birojā, kā paredzēts, saņēmu numuru. Hmm tik sirsnīgu attieksmi izrādīja cilvēki, kam šaubos ka ir lielas algas vai regulāri novadīts team-building vai life-coaching Helsinkos..

Tiešām paldies. Numurs skaists un atbilst visām prasībām. Cilvēki saprotoši un atsaucīgi. Pat palika žēl, ka mājai jābūt tik vienam numuram :)

Pamanīju, ka SIGNUM teritorijā ir muzejs.. kāds ir bijis? tas ir firmas attīstības un vēstures muzejs vai kas? Gribētos atkal atrast ieganstu, lai aiziet līdz viņiem ;)

Numurs pielikts jau kādā 20.10. a policijas kā nav tā nav.. labi, varbūt vēl paspēšu nagus nolakot pirms ieradīsies ;)

Veiksmi visiem, un paldies par ieteikumu! un paldies pašiem SIGNUM!

pirms 9 gadiem, 2010.11.06 02:24

Tas pats Jānis

Dupsis nesalips? 20€... Hahaha...

pirms 10 dienām, 2019.11.09 12:38

Pievieno komentāru