Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maxima lāči

jau it kā pierasts, ka saņemot uzlīmes, var piemaksājot izņemt kaut ko lietderīgu- galda piederumus, traukus, da kaut veļas pulveri vai auto-šampūnu dotu uz atlaidēm! a te lūdzu, ķīniešu barahlo, kas maksā ar peļņu precīzi tik daudz, cik jāpiemaksā klāt uzlīmēm - mazais lācis 50 saņi, lielais - 24 cm- 4 lati. ne mums tie lāči ir vajadzīgi, ne gribam par tiem maksāt- respktīvi, līdz februārā beigām piedāvājām savas uzlīmes kādam, kas krāj.
debīlizms, labāk lēta panna pa 1 santīmu, nekā mini-lācītis par 50 saņiem, kas Maximai izmaksāja 10 saņus iepērkot vairumā.

hmm

Pilnīgi tev piekrītu. Labāk būtu kaut kas liederīgs nevis stulbi lāči... domāju tagad daudzi nekrās uzzlīmes.. :D

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 16:32

%-)

vajg papeetiit, mosh Rimčikā, kas labs- tad tur var krāt uzliimes un izņemt kko nepiecieshamo saimnieciibai

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 16:55

Līmētājs

Rimi šobrīd nekādas uzlīmju akcijas nav.
Iki beidzas uzlīmju akcija, kurā par 10 uzlīmēm var par puscenu nopirkt gultas veļu, bet pat ar 50% atlaidi tās cenas ir kosmiskas.

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 22:50

%-)

izskatās, ka uzlīmju haļava beidzās. lielveikali sapratuši, ka tauta krizdama nesās izņemt savās pannas un zeļ un plaukst uzlīmju pārdošanas biznezz. ļoti ilgi tagad maximai vispār uzlīmju nebija. iepriekšēja akcija, liekas, augustā beidzās, un tagad piedāvā galīgi absurdu variantu- pērcetiet dārgas mantiņas.
rimi un maxima jau bij līderes. ja nebūs viņiem normālu akciju, visi pārējie ātri vien aizmirsīs par uzlīmēm. iki tā vispār bija tāda pusspiesta lieta seot citu paraugam.

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 03:55

ilziite

Es noteikti vēlos pieteikties pie uzlīmītēm.
Jo man apkārt ir daudz bērnu un es noskatīju tur Lāču mugursoma ir un priekš tā cena ir normāla un tad es varētu viņas iepirkt un sadāvināt. :) Lai maziem žiperiem būtu kāds prieciņš.

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 10:07

ilziite

Es noteikti vēlos pieteikties pie uzlīmītēm.
Jo man apkārt ir daudz bērnu un es noskatīju tur Lāču mugursoma ir un priekš tā cena ir normāla un tad es varētu viņas iepirkt un sadāvināt. :) Lai maziem žiperiem būtu kāds prieciņš.

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 10:07

milziite

kas par mugursomu pastāsti, jo mājaslapā uz uzlīmēm ir aprakstīti tikai mazie lāči pa 50 santīmiem, lielāki par 3 un 4 latiem. par mugursomām ne vārda. nejauc kaut ko? tā ir lāču ģimenes kolekcija :)
Atradu- Backy :) bet tas jau tikai meitenēm un spriežot pēc izmēra ielikt kādu kabataslakatiņu. ļoti maziņa. Man ir puika, kam lāču pietiek mājās. Starp citu, viņi izņēma no mājas lapas ifo par lāčiem. Var redzēt tikai XX XXX žurnālā pēdējā lpp.

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 11:07

/5/ opcik

man arī dēli.
cik maksāsi par uzlīmēm? jo nerunājam jau par to ka nav kurā misenē likt, bet ka tiek tērēta nauda un par katru iztērēto 5-lašnieku dod uzlīmi kuras pielietojums neatbilst cerētajam. uzlīmes un pa santīmu saņemtā prece ir BONUSS, tāpat kā atlaides, kas piesaista purcēju, liekot tam iztērēt savus 5 latus maximā, nevis citā bodē. šoreiz bonusu es nesaņemšu, tātad iešu kur citur pirkt savu dienišķo desu.

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 11:12

Abiniece

izteereet no 125-250 latiem, lai ieguutu iespeeju nopirkt leetaak laaciiti? Tev cena 3-4 lati liekas normaala? :p
Pilnaa LV buus tagad ar taadiem laachiem, un vairs nebuus tie nevienai vajadziigi.

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 11:19

.

Вот любители "халявы"! Даже трудно представить, что Вы все так переживаете из-за какого-то "мусора" в виде наклеек и всякого барахла типа сковороды или тарелки.Ещё смешнее читать, что многие считают это "великой наградой", бонусом. Вы бы ещё детьми поменялись, а то мишки только девочкам, а у меня мальчик, "вай шаусмас"- не то родила!И скандал устройте, что в роддоме наклейку не дали бонусную.

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 11:36

Taburga

vārda bonuss nozīme NAV velikaja nagrada.
bet tādai pastalai nav ko skaidrot, vienalga nesapratīsi. prieks ka, ja nemāki rakstīt latviski, tad vismaz māki lasīt, tomēr rodas aizdomas, ka nesaproti ko lasi- jābūt slimam, lai sarunā par uzlīmēm un puikām nevajadzīgiem lāčiem, iepīt bērnu maiņu.

un es kādreiz cerēju, ka vismaz jelgavas krievi ir jēdzīgāki par latviski runājošiem forumniekiem. kļūdījos.

pirms 8 gadiem, 2011.10.09 03:35

Vilciens

Kad būs sakrājušās uzlīmes ,varu tās atdot kādam tos lāčukus gribās. Man pašam patika naži, pannas un citas lietas kas virtuvē noder.

pirms 8 gadiem, 2011.10.09 19:25

sabio

Nu ja pašiem nevajag, tad uzdāviniet to lāci kādam bērnam, Jelgavā ir daudz nabadzīgu ģimeņu, kuras nevar atļauties nopirkt dārgas rotaļļietas. Tuvojas Ziemassvētku laiks!

pirms 8 gadiem, 2011.10.09 20:09

sviestabeka

iiiiidioti. redz, par 200 iztērētiem latiem dabūs lāci pa 4 ls ar 50%atlaidi. un kā bija pannām un citai maksimas drazai? tas mikseris ar uzlīmēm maksāja par 7 latiem lētāk nekā internetveikalos. thanks a lot assholes.

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 00:11

obnagleli

es parasti neņēmu dārgo galu- neredzu jēgu, uzlīmes manuprāt sniedz dāvanas iespējas, nevis liek papildus daudz tērēt, mani nesaista papildus iespēja virināt maku, es gribu dāvanu, par lielu peļņu, ko sagādāju tīklam, bet pa santīmiem, vai pāris latiem mantas kalpoja labi.

par nabadzīgiem bērniem - man ir savi bērni, un es primāri iepriecinu un apgādāju viņus.

bai ze vej- ja par 4 laiem es varētu nopirkt nevis mazo lācīti (vakar bija tas gods to redzēt vaigā) bet lielu super mašīnu, kas tiešām veikalā maksā virs 20 latiem- tad es neprotestētu. šie lāči tiešām vairāk par 4 latiem arī nemaksā, tātad uzlīmes ir tīra acu aizmālēšana. Panna jau skaidrs ka maksā vairāk par santīmu.

Turkāt man pazīstamie nabadzīgie bērni, to lācīti par 50 santīmiem ārti vien preparēs līdz izejvielu stāvoklīm un izmetīs misenē. tad par ko nav sapņots un kas tika atdots tapat vien- nav vajadzīgs arī bērnam.

lāču mugursomas neiesaku nevienam veselīgi domājošām vecākam, jo lāči ir no tīras mazkvalitatīvas sintētikas, bērna muguriņā nepārtrauktī svīdīs pat zem jakas ar tādu dāvanu mugurā. Ja tie nebūtu akciju lāči, tad, redzot maximas cenu līmeni, tos varētu tirgot pa latiem 3 brīvā tirdzniecībā. neiestāstīsiet man, ka tie maksā 15-16 latus vai cik tur bija rakstīts.

ja jau gribēja maxima iepriecināt bērnus, tad tiešām vajadzēja paņemt DĀRGAS mantas, ko ikdienā mēs arī nevaram atļauties un palaist uz uzlīmju akciju- dārgas mašīnas vai kostruktorus puišiem un skaistās lielās lelles meitenēm. visi būtu apmierināti, un aut kāds vidēji statistisks pusaudžiem. cik zinu tie mp3 ar usb, patiesībā ārzemēs pāris latus maksā- par tiem pusaudži priecātos.
8 vai cik tur lāču vietā:
2 mašīnas/klučus/2 lelles/leļļu aksesuārus/mp3/kau kādas vēl pusaužu mantiņas- lieliskā akcija!

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 14:06

pircēja

Jā,Maxima - tie lāči par uzlīmēm ir patiess izsmiekls.

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 17:35

krā

..jēziņ... ko var cepties..
mp 3 jauniešiem.. ņem tak lāci sabildē un ja tava bilde būs labākā dabūsi savu ipodu
tur tak internetā rakstīts..

tāda sajūta ka tās akcijas būtu spiesta lieta un nu tik kāds vēlas atņemt (vai pat izspiest!) pēdējos latus kādam.. :D
ja būtu akcijā rimi vai maximā lielās lelles un dārgās mašīnas atkal kādam nebūtu labi :D

Man piemēram vajag lielu dīvānu mājās. Kur ir mans dīvāns???!!! Es tak tĀdu naudu tērēju veikalos, kāpēc neviens man akcijā nedod dīvānu??? Un ādas! Jo citu man nevajag!

:D

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 17:36

zz

Labadien, zz lietotaji!
man ir liels lūgums. man trūkst 7 NARVESEN uzlīmes (mīkstajām rotaļlietām), ja kādam ir, varu apmainīt pret MAXIMA visām savām lācīšu uzlīmēm, kuras man tagad ir un vēl būs.
Paldies jau iepriekš, gaidīšu uzlīmes!
Akcija jau ir beigusies un uzlīmes nedod, bet mantinas var izņemt līdz 15.10.11.

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 18:08

Pievieno komentāru