Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Printeris/skeneris/kopētājs vienā

Nesen atkal redzēju uz atlaidēm HP 3-vienā, dziļas aizdomas, ka tas ir nezmaksas siers slazdā. āda ir jūsu pieredze aršiem aparātiem? Droši vien tinti drausmīgi patērē? bet ja izmantot tikai printera -skenera režīmā, varbūt mājas vajadzībām pietiek?

Darbiniece

Man darbā ir tieši HP printeris/skaneris/kopētājs.
Man ļoti patīk, jo nav nepieciešami 3 aprāti, bet viss ietilpst vienā. Man nav tintes kārtridži, bet pulvera toneri, tos uzpildam un nesanāk dārgi (sen jau printera vērtība - 108 Ls ir ietaupīti).
Gribētos vienīgais vēl, lai drukātu uz abām pusēm, bet ir ok.

pirms 6 gadiem, 2011.12.06 10:40

ss

canon pixma ar ir viens tads visi vienaa. teikshu kaa ir - ne tikai prieksh maajas, bet arii prieksh ofisa vajadziibaam ir super. i skeneris, i kopetajs, i printeris.

pirms 6 gadiem, 2011.12.06 12:30

money

tik aizmirsi pastāstīt, cik maksā kartridžu komplekts šai Pixmai.

pirms 6 gadiem, 2011.12.06 12:57

Nu mājām jau labāk tomēr ņemt ar tintes kārtridžiem. (tomēr ir arī krāsainais) Man tāds jau kalpo gadus sešus un nav problēmu.Kārtridži, ja tukši,(nav uzreiz jauns jāpērk) var uzpildīt un nemaz tik ļoti dārgi nesanāk.

pirms 6 gadiem, 2011.12.06 13:15

man ir

Printeris,skeneris,kopētājs "BROTHER DCP-150C,ar tintes kārtridžiem.Mājas apstākļos labs.Nebija arī dārgs apmēram Ls 29,-

pirms 6 gadiem, 2011.12.06 13:22

Lielpratējs

Man ir Epsons,ja printēsi fočenes,tad tinte ātri beidzās,dārgi ir orģinālie hardidži

pirms 6 gadiem, 2011.12.06 20:25

labs

Canon labs, tikai kasetnes ātri tukšojas, ja daudz jāprintē vai jākopē. Salīdzinot ar iepriekšējo - tikai printeri - iepriecina krāsainība, taču ne īpaši apmierina, ka ir diezgan lēns.

pirms 6 gadiem, 2011.12.07 20:35

uu

ja kaut kas der visam - tas neder nekam. remontējot šos draņķus jau 15 gadus esmu labi nopelnījis!

pirms 6 gadiem, 2011.12.09 14:01

dorts

lietojot ilgstoši dažādas iekārtas, varu teikt tā- ja lielāko tiesu jādrukā melnbaltie dokumenti, tad labāk samaksāt mazliet dārgāk, un pirkt lāzernieku, jo ar to tinti ir tā kā ir.

pirms 6 gadiem, 2011.12.09 15:30

actiņa

man jau 5 gadus kalpo CANON -,jā katridž ir diezgan dārgs-es mainu reizi gadā,un viltīgs arī tas apparārs -ja nedēļu neko nekopē sāk mirgot lampiņa-ziņo ka beidzas tinte-bet es vairs neņemu to vērā un nu jau 6 mēnešus mirgo bet vēl drukā,tā kā reizi nedēļā vajag viņu iekustināt,bet citādi ok !(dienā drukāju ap 10 llp)

pirms 6 gadiem, 2011.12.09 20:21

555

Mums kantorī stāv Samsungi .... nu jau 3 gadus iet, pagaidām apmierina.

pirms 6 gadiem, 2011.12.10 11:41

actiņa

Šodien saņēmu RD elektronik reklāmu -katridži ir par20 % lētāki-tikai skatieties derīguma termiņu !!!!

pirms 6 gadiem, 2011.12.10 17:02

Actiņai jautājums

Cik ilgam termiņam jābūt? Ar notecējušo jau skaidrs, ka netirgos, bet ja paliek pusgads, tad pārdevējs var pateikt, ka tāražotājs paredzējis, ka derīgums tikai pusgads un tas ir svaigs tātad. Cik ilgs ir termiņš? Gads? Divi gadi?

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.22 07:01

kex

Mājas printeri izmetu pirms gadiem pieciem. Jaunu vietā neesmu pircis, jo nesaskatu lielu vajadzību. Bildi datorā dabūju ar fotoaparāta palīdzību, fotogrāfijas pasūtu fotosalonā - tām kvalitāte ir pārāka par jebkurām printētajām. Bet dažas lapiņas gadā par santīmiem aizeju izprintēt uz datorsalonu, mājas taču nav valsts iestāde ar papīru kalniem.

pirms 6 gadiem, 2011.12.10 17:49

Ielējēis

Visiem printeriem ir uzpildāmie katridži,nopērk tinti un paši uzpilda

pirms 4 mēnešiem, 2017.12.21 18:32

au

Varbūt kāds zina kādu programmu jāuzstāda uz Windows 10 ,lai varētu rakstīt tekstus (Līgumus utt.) latviski ar kļūdu labojumiem.man ir Word 2013 ,bet tas nelabo kļūdas ...!!!

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.20 18:49

kādreiz pīpēju

Ja latviešu valodas gramatikas stundas tika aiz stūra nopīpētas,ne kas nelīdzēs,ne kādas programmas

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.21 12:59

Pret 3-1

MAn bija skeneris un rinteris vienā. Nobeidzās. Nobeidzās dēļ tā, ka arī mirgoja indikātors, ka tukšš kartridžz, bet ts jau bija tukšs, kad pirku to no ss.lv. Man printeris nebija vajadzīgs, tāpēc nospļāvos un kādu laiku izmantoju skeneri. Pirku dēļ skenera pamatā (ar paildus drukāšanas funkciju, ja kas. Stārts par to, ka izrādās, tiem 2-1, 3-1, darbinot skeneru (domāju, ka prakstiski visiem modeļem) slotiņām vai rullīšiem, vai birst'tēm kustoties, arī IR nepieciešama tinte vai pulveris. Un nezinot (man instrukcijas nebija) un lietojot, teiksim skeneru, bet tintes< sanāk noeidzināt aparātu.

To uzzināju tikai, aizbraucot un nopērkot jaunu veikalā. Atvedu māj';as, izlasīju instrukciju un biju šokā. Ja nav tintes, vai tā izžuvusi, vai izietota - skeneri lietot nedrīkst.

Atdevu atpakaļ, nopirku skeneri atsevišķi, un viņma neko nevaag iesmērēt un skenē cik gribi.

Izvērtējiet vai tiešām ekonomija 3-1 atmaksāsies, ja vienas aparāta funkcijas neesamība nobendēs faktsi visu verķi.

(man nepatīk arī virtuves kombinētas ierīces - ja nobeidzas blenderis, paliec arī bez miksera tipa)

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.22 07:09

Epsons

Vienreiz mēnesī kaut kas ar printeri ir jāizprintē,vis maz testa lapa, lai neaizkalst galviņas un printerim tukšus kardridžus nedrīkst turēt,

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.22 08:17

Pievieno komentāru