Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Salons, Skaistuma era

Esmu tik nikna!!!Esmu izstaigaajusi gandriz visas Jelgavas frizetavas,lai beernam uz izlaidumu izveidotu frizuuru(sapiitu skaistu bizi),beidzot laimiigi atrodu "Skaistuma era",kur to izdariis,sarunaajam visu paraadu foto, kaadu apmeeram frizuuru veelos. Pierakstu meitu uz 6dienas(30.maiju) plkst.8:00, no manis tiek panjemts telefona numurs,jas kkas mainaas. Pienaaks muusu sveetku riits,laimiigas dodamies uz frizeetavu. Bet.... ieejot iekshaa mums pazinjo,ka meistare veel neesot, ok laicinjsh atlauj pagaidiit, beigaas administratore, zvana. Notiek saruna, administratore:"nee Tev shodien, nav briivs Tev ir klients." utt. Beigaas, pazino, friziere nemaak piit taadu bizi, nevaru paliidzeet! Esmu protams panikaa, beernam asaras aciis:"Man nebuus frizuura?". Jautaaju,kaa var risinaat probleemu. Nekaa briivu meistaru nav. Bijaam gatavas lai kaut vai ieveido matus, bet nee. Es saku, ka taa to neatstaashu. Man skaisti atbild: "Ha, UN KO TAD TU IZDARIISI". Taisniiba, esam situaacijaa,kad Tevi var piecha...un Tu neko nevari izdariit. Kaa taa var buut?! :(Tev pasmejas sejaa, Tu paljaujies...un ...

P.s. Paldies frizieriitei kura mums izpaliidzeeja no salona, un vinas klientei "Favorite beauty studio"

zināms

Par frizieriem gan pirmā dzirdēšana, izņemot to kādreizējo vīrieti frizieri, kuram tā bija gadījies agrāk, nezinu vai viņš vēl strādā tur. Bet to ka tā salona vizāžistei ir sanācis uzmest klienti fakta priekšā, vienkārši neierodoties, tas nu gan.

pirms 4 gadiem, 2014.06.04 13:54

Humveibīns

Tikpat kā nekadsas!

pirms gada, 2017.01.21 18:33

,,,

par ko atbalsts?

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.07 12:19

Humveibīns

Par ānusa pucēšanu!

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.08 06:19

Reinis

Vai tiešām ir vieta kur var uzpulēt nokniebēju?

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.08 21:43

Pievieno komentāru