Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

T/C VALDEKA

Apsargi pret darbiniekiem izturas loti nievajosi.kops nav tirzniecibas centra direktores vecakais apsargs izdoma savus noteikumus un terorize tirzniecibas centra darbiniekus.Visur draud ar aktiem.Ta jau necieniga darbiba.Tiek parkapti cilveka tiesibas.Kurs var dot padomu,kur par to visu var sudzeties,jo uz darbu jaiet,ka uz katorgu.

x

no 20.marta Valdeks ir bez direktores.Parvaldnieks atrodas Riga un apsardzes vecakais dara ko grib un ka grib.

pirms 11 gadiem, 2008.03.30 12:29

AdVoKaT

Ir ne tikai tiesiibas, bet arii atbildiiba un pinaakumi! viss nav tik shausmiigi! salidzinot ar citiem t\c, Valdekaa ir ljoti labi darba apstaakli. Vieniigi probleemas sagaada t\c tehniskais staavoklis. Vecakais apsargs ir ar lielu darba pieredzi un tieshi vinjam ir jasaved Valdeka kaartiibaa!!! daudzi pardeveji ir izlaidushies! man nepatika agraak: ''Atnakot uz t\c ieraugi kadam veikalam ir 30 min. partraukums, bet veikals atveeraas pec stundas vai divaam!''
neesiet mazi berni, darbs paliek darbs.
Apsardze ari pilda savu darbu!

pirms 11 gadiem, 2008.03.31 16:22

hipo1

Apsari ir tie kas apsarga nevis uzstada savus noteikumus t/c!!!Viniem nau nekadu tiesibu!!!

pirms 11 gadiem, 2008.03.31 19:38

Vecākais

tad man pastāv jautājums,kas man butu visiem galva jāglauda,vai kur citur bez ziepēm jālien,es nedaru ko velos,bet gan vados pec 2005 gada apstiprinātajiem iekšējās kārtības noteikumiem,ja jūsu darba devēji nav ar viņiem nodrošinājuši,tad tā ir tikai un vienīgi Jūsu kopīgā problēma,jo mes neesam nekāda labdarības organizācija,ja jau mēs jūs ar aktiem biedejam,vairs tā nedarīsim,bet uzreiz sastādīsim,ta ka tam vajadzēja būt no pirmās dienas,pietiek ar jums auklēties,pa trījiem gadiem,mans uzskats ir,ka jus esat izlaidušies,un esat izdomājuši savus noteikumus,varu Jūs iepriecināt,NEBŪS tā kā Jus velaties,bet būs tā kā rakstīts iekšējās kārtības noteikumos,ja ir kadi jautājumi,vai velateis konsultāciju varat pienākt pie manis,parunāsim!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.01 09:37

hipo67

nav ne vainas apsardzei,tas ka jus esat visas izlaidusas pasas vainigas,un noteikumi nav mainiti,ir palikusi tei pasi kas bija.ja nebutu tadas apsardzes kas daritos tc valdeka telpas???????????????????????????

pirms 11 gadiem, 2008.04.01 14:31

Shef23

Es tev varu pateikt,kur tu vari sudzeties-tu vari man pasudzeties.... Bet vai no ta bus labums nu es nezinu-diezvai.... Atrada,bladz par ko runat vispar,nav citas temas?? Vispar raslabilis!!! Nu karoci zopniks tagad bus...

pirms 11 gadiem, 2008.04.01 15:46

...

nebus ari taa kaa juus velaties!!!!tie iekshejas kartibas noteikumi arii attiecas uz jums...parunaasim kaut vai par to, ka jus, apsargi, laizhat caur dienesta ieeju nepiederoshas personas, vienaa no veikaliem patstavigi tiek lietots alkohols!!!!par to jums nekas nav zinams???ticiet man-ja mes gribesim, tad panaksim un, ja panaksim, tad cieteji busiet juus...

pirms 11 gadiem, 2008.04.01 16:43

...

tos tu sauc par labiem darba apstakliem???pirmam kartam jau jums jaizturas pret visiem veikaliem vienadi!!!!un labak skataties ko pashi darat!!!!kur jums japipe?pie dienesta ieejas durvim?kas jus to uzlimi, ka tur pipet aizliegts neredzejat???AKLI ESAT???un savas sievas ari var vest uz monitoru telpu???

pirms 11 gadiem, 2008.04.01 16:48

...

bez rupjibam nevar iztikt???un kas atd tu tads butu, ka es varu iet sudzeeties tev???kur tevi var atrast???

pirms 11 gadiem, 2008.04.01 16:50

Vecākais

a kam tagad viegli,katram savi prieciņi,tas tā apriļa jokam :),bet ja nopietni,es neesu manijis,ka apsargi smeketu neatļautās vietās,alkoholu ari neesu manijis ka lietotu,par personam kas atrodas apsardzes telpā jus jau vismazak ir darišana,un ja nezinat kas viņas ir,tad lūgums arī ne***,ja pakārtību runājot,es arī pār līķiem varu pāriet,bet apsolu,būs takā rakstīts valdekas iekšējos kārtības noteikumos :)

pirms 11 gadiem, 2008.04.01 20:42

......................

a varbut var beigt blamet visus?es ari stradaju valdeka un nav nemaz tik traki.vajag pasam veikt savu darbu godam un nebus nekadu problemu.ir paruna-CITA ACI SKABARGU REDZ PATS SAVA BALKI NEREDZ.mums katram ir savi minusini un nevajag tagad celt traci.busim pasi godigi un viss bus okey.apsargi mums ir daudz labaki par ieprieksejiem.

pirms 11 gadiem, 2008.04.01 21:43

.......

piedodiet par kļūdu tur vajag-PATS SAVA ACI BAĻĶI NEREDZ,BET OTRA SKABARGU REDZ.Apsargi normali.veic savu tiešo darbu.

pirms 11 gadiem, 2008.04.01 22:24

.......

piedodiet par kļūdu tur vajag-PATS SAVA ACI BAĻĶI NEREDZ,BET OTRA SKABARGU REDZ.Apsargi normali.veic savu tiešo darbu.

pirms 11 gadiem, 2008.04.01 22:25

marusa

da 6to vi tut pretes,tipa ohrana plahaja,ahrana u nas haro6aja,i oni hara6o delajut svoju rabotu,prosta paru dura4ek vazamnili v sebe obizenih,patamu 6to same nehatat ne4ego delot,rabotali bi tak kak jezekom malotete bila bi vsem lud6e,a jesli vam paradki nendravisa,tak uvalnaites,i po opatu skazu 4to vesde takije poradki

pirms 11 gadiem, 2008.04.02 03:22

Nekāds

Nav jau gan tur ar apsardzi viss kārtībā,pirms tam bija stipri labāka! He,par tās iekšējās kārtības noteikumiem gan smiekli nāk,kad tam vecākajam prasīju lai parāda viņus - žēl,ka nebija ko!:) Taga laikam kko uzskribelējuši,bet nu ja pēc tādiem var uzstādīt kkādus noteikumus tad nav ko teikt...Darbinieku vietā būtu aizgājusi uz darba inspekciju un tad gribētu redzēt ko apsargi teiktu par saviem noteikumiem!

pirms 11 gadiem, 2008.04.03 12:50

buu

jo vairaak kashkju, jo gruutaak pashiem straadaat!
lai kaa buutu, tomeer koleegji skaitamies!
ja ljoti gribaas kaadam piekasiities, tad var atrast paarkaapumus gan no apsargu, gan no paardeveeju puses...cilveeki vien esam! tikai tieshaam nevajag cita skabargas par baljkjiem taisiit un savus baljkjus par skabargaam!

pirms 11 gadiem, 2008.04.03 16:55

Advokat

Ko tieši jūs pārdevejas vēlaties? lai būtu ka ar veco apsardzi? Dari ko gribi? Es no BSS esmu strādājis ar daudziem kā arī dažus apmācijis, tā sakot jūsu veco apsardzi! un godīgi sakot man ir kauns, ka viņi jūs tā izlaiduši. ka daudzi pārdevēji nostrādājot vairāk nekā pus gadu nezin kas ir iekšējās kārtibas noteikumi!!! Uzvedās nekorekti un rupji. Kā bērni, visur gribat "blatu" lai mēs pieveram acis, bet aiziet jau par tālu, jus meiginat uzkāpt apsardzei uz kakla! Ja ir vēlēšanās es varu parādīt jums kā apsardze strādā t/c "Pilsētas Pasāža" vai "Vivo centrā" tikai uzrakstiet, tad no nākošās nedēļas jums būs jauna pareiza darba pieredze. ja kādam ir pretenzijas pret apsardzi, pasakiet acīs man.

Pāvels Mihailovs. Ar nepacietību gaidu.
Ar cieņu, Jūsu apsargs!!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.03 23:17

novērotājs

es domāju, ka apsardze ir domāta, lai apsargātu objektu, nevis lai kasītos ar pārdevējām.

pirms 11 gadiem, 2008.04.04 10:04

Pievieno komentāru