Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizdomas, ka Pašvaldības policists atkal piekāvis iereibušo 35

Pilsētas Pašvaldības policija negribīgi komentē «Ziņu» rīcībā nonākušo neoficiālo informāciju, ka naktī uz piektdienu kāds no policistiem fiziski ietekmējis aizturētu personu, kas bijusi alkohola reibumā.

«Atbildot uz jautājumu, vai naktī uz 8. februāri kāds pašvaldības policists ir piekāvis iereibušu personu, varu teikt, ka notiek izmeklēšana,» skaidro Pašvaldības policijas pārstāve Aiva Saulīte. Viņa gan atzīst, ka policija ir saņēmusi informāciju par, iespējams, neatbilstošu darbinieka rīcību. Patlaban tiekot veikta pārbaude normatīvo aktu noteiktajā kārtībā, tāpēc «papildu informācija nevar tikt sniegta». Jāpiebilst, ka pilsētas policijas darbinieku dūru un kāju vicināšanas kāre gaismā nākusi vairākkārt. Skaļākais gadījums notika 2007. gadā, kad 20. jūlijā pašvaldības policists līdz nāvei piekāva kādu vecu vīru. Toreiz tas maksāja amatu ne tikai varmākam inspektoram, bet arī ilggadējam policijas šefam Fēliksam Jasenam, ko Jelgavas Dome atbrīvoja no amata.

Pievieno komentāru

Komentāri 35

http://www.zz.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=44335

pirms 5 gadiem, 2013.03.12 09:02

osis

ceru kadreiz mani ari savaks tie krutie izsiteji paskatisimies kurs labak vicina rokas un kajas...

pirms 5 gadiem, 2013.02.16 15:53

Inga to to pilsone

Tādu kā tu - kantora burta kalpa vai tamlīdzīga skrebeļa - knapsieriņa dēļ jau arī mums nav kārtības. Sabiedrībai pašai arī jāatveseļo sabiedrība. Bet tu te- reglaments, darba pienākumi...
Tad jau es arī neaizgriezīšu stāvvada ūdensvada atzaru savā dzīvoklī, ja būs salūzis krāns, lai tek kaimiņiem uz galvas, jo tas nav manos darba pienākumos. Tādus piemērus tūkstošiem varu nosaukt. Kaut vai - nepalīdzēt cilvēkam, ja viņam uz ielas palika slikti, jo to nenosaka ne mani darba pienākumi, ne reglaments.
Tava māja, sēta un dzīve būs tik laba, cik labi to pats veidosi. Policija pastāv tikai tāpēc, ka pastāv deklasēti elementi un vienaldzīgi līdzpilsoņi.

pirms 5 gadiem, 2013.02.15 10:15

to pilsone

katrā darbā savas grūtības, katrai maizītei sava garoziņa... pirms vispār iestājas darbā policijā, tomēr jāapdomājas, vai varēs to pavilkt, un nevajag te rakstīt pasaciņas, ka policistam tik jānoskatās, kācilvēki paši izķer bandītus un kā paši visu savāc... neaizmirsīsim par darba pienākumiem un reglamentu arīdzan... ;)

pirms 5 gadiem, 2013.02.13 08:41

dāma

"Lai viss tiem ļauts? Tiem mēsliem viss lai ļauts?
Un man tik cēli piedot, kad man spļauj?"
J.Rainis "Jāzeps un viņa brāļi"

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 21:01

pilsone

Neesmu no pašvaldības policijas,un vispār ne no kādas policijas, bet ļoti labi atceros padomju laikus, bija tieši tā kā tagad raksta "Laimīgais" , ja tu neesi ar mums, tādad esi pret mums. Respektīvi, ja tu raksti, ko labu par policiju, tad pats esi no policijas.
Tomēr šo to zinu gan, vislabāk zinu to, ka cilvēktiesības mūsu valstī iestājas tikai tad, ja tu esi noziedznieks, dzērājs vai vienkārši "nelaimīgi piedzēries onka" , kuram netīšām trāpījās apčurāt parkā soliņu. Pret šādiem mūsu valsts pilsoņiem jāizturas ar vislielāko cieņu. Vismazāk cilvēktiesību ir dzērāju laulātiem, vecākiem, viņu bērniem, nejaušiem garāmgājējiem utt.,jo viņi paši vainīgi, ka atradušies neīstā vietā, tāpēc viņus drīkst izlamāt, piekaut, draudēt nosist, jebkura pretdarbība tiks kvalificets, kā cilvēktiesību pārkāpums.
Un ja runājam par policistiem, tad viņu cilvēktiesības dalās, ja esi no darba brīvajā laikā, vari mēģināt sevi aizstāvēt, bet ja esi darbā, tad tev vispār jāaizmirst, ka esi cilvēks, kuram ir vispār kādas tiesības. Un nevajag teikt, ka tāda ir darba specifika. Man labi pazīstams civēks vairākus gadus atpakaļ Vācijā saņēma labu sodu par to, ka uzdrošinājās no garāmbraucošas mašinas parātīt policistam neīsto pirkstu, kā būtu pie mums? Policisti ir tieši tādi, kada ir mūsu sabiedrība, pie katras autobusu pieturas policistu nenoliksi, vai "laimīgais" ziņotu, ja zinātu, kas sasita stiklus? Laikam jau nē, jo viņš uzskatītu, ka tas viņam nav jādara. Ir kāds vecs labs teiciens, tīrs ir tur, kur nemēslo, bet nevis kur tīra. Jo katram slotu pielikt nevar.

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 14:23

to dāma

prasta blozga, nevis dāma - vismaz no rakstītā tas ir skaidrs... ;)

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 14:08

Q10

kā jau parasti .. visi miliči vainīgi bez vainas .. meļiem mēli jānocērt !!!

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 14:08

Hiršs

Dzīvoju savu dzīvi tā, ka man ar policiju nav jāsaskaras. Ievēroju CSN, nepļēguroju un konfliktus atrisinu ar prātu. Un ziniet, man uz policiju nav dusmu. Vienīgā saskarsme ir kad viņi dara savu darbu. Atguva man nozagtu lietu.
Tāpēc varbūt vispirms paskatamies uz to, kur pašu vaina dusmās uz policiju: dusmojamies, ka nemākam atpirkties par ātruma pārkāpumu kā citi, nav patikusi kāda policista attieksme, kad kunga prātā staigā publiskās vietās vai meklē kašķi.

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 14:06

dāma

Sišana netiek atbalstīta, bet redzot, ka cietumnieki, dzērāj, varmācīgi tīņi u.tml. strīpā sūdzas par savām tiesībām, liek domāt, ka parastajiem cilvēkiem un kur nu vēl poličiem nekādu tiesību nav. Visi jāpamāca ar laipnu vārdu. Bet likumpārkāpēji tikai varēs d-- visiem uz galvas.

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 13:02

lol

slimnīcā dakteris un pansionātā sanitārs. :D

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 12:33

andris

kāda starpība ,ko dara iereibis cilvēks,ja vainīgs ir sods pēc likuma,bet sist cilvēkus nedrīkst,vai tas ir dzēris,vai citādi neadekvāts,jo ja var vienreiz policists,tad kāpēc skolā nevar skolotājs,slimnīcā dakteris,pansionātā sanitārs,sitam visus nost,nafig mums vajag likumus,ir tak vienkārši-kas stiprāks-tam vara un taisnība.

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 12:31

Ļeņins

Pilsonei!!!

Vau, izrādās, ka Jelgavas pilsētā soda kvītis izraksta pēc deguniem, varbūt var nosaukt vārdu un uzvārdu, kas nosaka, kam rakstīt soda kvītis un kam nerakstīt???

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 12:08

Laimīgais

Lasot komentārus nākas secināt, ka viedokļi sadalījušies divās frontēs, vieni kas aizstāv policijas darbiniekus (t.i. paši pašvaldības policijas darbinieki), otri kas kritizē. diemžēl mūsu pašvaldības policijas darbinieku štats mākslīgi ir uzpūsts liels, lai nodrošinātu darbu pensionāriem no valsts policijas, kā arī cilvēkiem, kuriem labas attiecības ar tās vadītāju, nerunājot nemaz par amata nosaukumiem un veicamiem darba pienākumiem, protams tulīt būs klaigātāji no pašvaldības policijas, kuri teiks, ka tas viss ir aplami, bet vērojot to visu no malas nākas secināt, ar kopējo štatu, kas ir pašvaldības policijā, savlaicīgi nevar konstatēt, kas pieturām sit stiklus, kas patrulētu jelgavas ielās, kas izmantotu mūsdienu tehnoloģijas, lai efektīvi izmantotu personālresursus. Priekšnieks, priekšnieka galā

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 12:03

pilsone

Interesanti, kā daži zina, ka policisti visus dauza. Paši bija klāt. 100%, gan jau trāpījās, kāds caunīgs, rublīgs vai vēl kāds tur, kuram laikā spilventiņu nepalika apakšā,vai kārtējo reizi atteicās par "taksi" piestrādāt, un vēl viņa mātes vai pamātes valodu īsti nesaprata, un šis apvainojās. Tagad visur kameras saliktas, gan jau patiesību noskaidros.
Bet policistiem vajadzētu izsniegt sarakstu, kurā visi jelgavnieki būtu sadalīti pa kastām, lai nav pārpratumi. jo, piemēram, "viena tante" man teica, ka par auto novietošanu neatļautā vietā, nu ļoooooooooti jāskatās, kam tā pieder, jo citādi var arī darbu pazaudēt.

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 12:01

Vidzis

PP darbinieki tikai maak bumzhus un pensionaarus dauziit, a kaa kaads kas kas var pritii iekraut, tad tam pat pieziimi neustaisa par paarkaapumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 11:29

Pusstindiņš

Malači policisti, nu īsta SS apmācības un papildinājuma brigāde.

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 11:02

s

...policisti ir malači, tos alkānus kuri nonāk atskurbtuvē un par manu nodokļu naudu tiek izguldināti un aprūpēti vajazētu sist nost uz vietas,šos deģenerātus kuri nerēķinās ne ar kaimiņiem ne ar sabiedrību, un jums policijas ap***ēji - kad jums kaimiņos būs skandāli un iedzeršanas, tad jūs tiem pašiem puišiem policistiem zvanīsiet un galvā būs doma kaut tos miera traucētājus kāds apklusinātu jebkuriem lūdzekļiem, kaut pa purnu dod...Paldies jums,policistiem:)))

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 10:48

Onkolis Dolfs.

Ir reizes kad žūpam vajag tā vienkārši uzšaut, citādi viņš nesaprot.Atbalstu poličus.

pirms 5 gadiem, 2013.02.12 10:36

Citas ziņas