Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Augstākā tiesa ar bargu cietumsodu pirmspensijas vecuma jelgavnieku notiesā par sevišķi cietsirdīgu sievas slepkavību 2

Augstākās tiesas (AT) Senāts šodien par sevišķi cietsirdīgu sievas slepkavību ar bargu cietumsodu notiesāja 1951.gadā dzimušo Zigismundu Aleksandroviču.

Apelācijas instance viņam piesprieda 13 gadus cietumā, taču Senāts grozīja apelācijas instances lēmumu un apsūdzētajam noteica brīvības atņemšanu uz 12 gadiem un 6 mēnešiem, mantas konfiskāciju un policijas kontroli uz diviem gadiem.AT Senāta lēmums vairs nav pārsūdzams, līdz ar to brīvības atņemšanas sods samazināts par sešiem mēnešiemZemgales apgabaltiesa 2010.gadā Aleksandroviču sodīja ar brīvības atņemšanu uz 13 gadiem, konfiscējot mantu. Apsūdzētais spriedumu pārsūdzēja, bet apelācijas instance to negrozīja.Saskaņā ar apsūdzību 2010.gada 24.augustā Aleksandrovičs, būdams mājās Jelgavā, sastrīdējās ar savu faktisko sievu. Dusmās apsūdzētais sāka dzīvesbiedri sist ar rokām un spārdīt ar kājām pa galvu, kaklu, krūškurvi, vēderu un citām ķermeņa daļām, bet beigās vēl trīs reizes iedūra viņai ar nazi. No gūtajām traumām sieviete pēc neilga brīža nomira.Pirmās instances tiesā 1951.gadā dzimušais apsūdzētais savu vainu atzina un paskaidroja, ka ar sievieti dzīvojis faktiskā laulībā no 1999.gada. Pirmos trīs līdz četrus gadus abu attiecības bijušas labas, līdz dzīvesbiedre sākusi daudz lietot alkoholu un periodiski nenākt mājās. Tieši šo iemeslu dēļ 2010.gada augustā abu starpā izcēlies liktenīgais strīds.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Nāburgs

Nu tur abi bija labi. Es pat teiktu, ka tas vīrietis - slepkava raksturojams pat labāk nekā slepkavības upuris. Tās sievišķis bija gana izlaidīgs un ļoti mīlēja grādīgos. tas gan neattaisno vīrieša rīcību. Varēja izmest laukā un šķirties.

pirms 5 gadiem, 2013.03.25 09:51

sieviete

Mīļas sievietes, priekš kam ir vajadzīgi tādi veči, piedzīvotāji. Ja jau iepriekšējai ģimenei nebija vajadzīgs, tātad bija jau problēmas iepriekš ar agresīvu un nepatīkamu uzvedību.
Un, ja pie pudeles iepazinās, ko tagad it kā vainot slepkavības upuri.

pirms 5 gadiem, 2013.03.23 08:24

Citas ziņas