Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Augstākās tiesas priekšā stāsies vīrietis, kurš apsūdzēts par savas sievas noslepkavošanu Jelgavā

Nākamnedēļ Augstākās tiesas (AT) priekšā būs jāstājas 1951.gadā dzimušajam Zigismundam Aleksandrovičam, kurš apsūdzēts par savas dzīvesbiedres noslepkavošanu 2010.gada augustā Jelgavā.

Kā aģentūru LETA informēja AT preses sekretāre Baiba Kataja, minēto krimināllietu apelācijas kārtībā plānots izskatīt 10.janvārī pulksten 10.Izskatot Aleksandroviča lietu pirmajā instancē, Zemgales apgabaltiesa 2010.gada 22.decembrī viņu atzina par vainīgu Krimināllikuma 117.panta 4.punktā paredzētajā noziedzīgajā nodarījumā - sevišķi cietsirdīgā slepkavībā - un sodīja ar reālu brīvības atņemšanu uz 13 gadiem, konfiscējot mantu.Tomēr vēlāk apsūdzētais un viņa aizstāvis par Zemgales apgabaltiesas spriedumu iesniedza apelācijas sūdzību, lūdzot to atcelt, tāpēc lieta nonāca AT. Apelācijas instances tiesa Aleksandroviča kriminālprocesu mēģināja izskatīt jau pērn, taču saistībā ar advokāta nomaiņu iztiesāšanā nācās pasludināt pārtraukumu.Saskaņā ar apsūdzību 2010.gada 24.augustā ap pusdienlaiku Aleksandrovičs, būdams mājās, sastrīdējās ar savu faktisko sievu. Dusmās apsūdzētais sāka dzīvesbiedri sist ar rokām un spārdīt ar kājām pa galvu, kaklu, krūškurvi, vēderu un citām ķermeņa daļām, bet beigās vēl trīs reizes iedūra viņai ar nazi. No gūtajām traumām sieviete pēc neilga brīža nomira.Pirmās instances tiesā apsūdzētais savu vainu atzina un paskaidroja, ka ar sievieti dzīvojis faktiskā laulībā kopš 1999.gada. Pirmos trīs līdz četrus gadus abu attiecības bijušas labas, līdz dzīvesbiedre sākusi daudz lietot alkoholu un periodiski nenākt mājās. Tieši šo iemeslu dēļ 2010.gada augustā abu starpā izcēlies liktenīgais strīds.

Pievieno komentāru

Citas ziņas