Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Avarē «Audi» un «Volvo» (labots) 7

Sestdien ap pulksten 13.30 ceļu satiksmes negadījums noticis Svētes un Pulkveža O.Kalpaka ielā, novēroja zz.lv.

Krustojumā saskrējušās «Volvo» un «Audi» automašīnas. Negadījuma dēļ bija apgrūtināta kustība pa Pulkveža O.Kalpaka ielu, jo automašīnas aizšķērsoja teju visu braucamo daļu.Cilvēki avārijā cietuši nav.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Vernons

"Nekur nav teikts, ka gājējam pie apzīmētas gājēju pārejas ir jāapstājas." CSN 24. punkts paredz gājējam pārliecināties par drošību! CSN 10. punkts paredz, ka katram šie Noteikumi ir jāpilda. Nevar nekas notikt pretēji loģikai un fizikas likumiem!
Es no policijas puses pieprasītu Volvo vadītājam piestādīt telefona izdruku par telefona lietošanu!
Bet lai uzlabotu veselīgu klimatu uz ceļa, abus iesaistītos dalībniekus atzītu par vainīgiem pilsētā. Ārpus apdzīvotām vietām priekšā braucošais vienmēr būtu atzīstams par vainīgu. Un šo visu noliks savās vietās tikai video reģistrators.

pirms 5 gadiem, 2013.03.24 21:11

Audit

Gājējs paļaujas, uz CSN un to ka citi satiksmes dalībnieki tos ievēros! Nekur nav teikts, ka gājējam pie apzīmētas gājēju pārejas ir jāapstājas. Ja jau Audi vadītājs bez piepūles apstājās, tad ko darīja volvo vadītājs! Visi likumi, tāpat kā jebkura citā grāmata ir jālasa no sākuma, nevis no beigām. "Pirmajam" vienmēr ir daudz lielākas iespējas redzēt notiekošo uz ceļa un savlaicīgi reaģēt, "otrajam" ir ierobežota redzamība, līda ar to tam ir jābūt vel uzmanīgākam! "Pirmais" zin, ka arī "otrais" ievēro CSN un uz to paļaujas. Ja "otrais" to nedara, pats veinīgs.
Tāpēc CSN visā civilizētajā Pasaulē ir bāzēti tikai un vienīgi uz loģiku un nav izzīsti no pirksta, bet gan reālās dzīves.

pirms 5 gadiem, 2013.03.24 13:34

Vernons

Gājējs, uz gājēju pārejas, nobraucams "kā spainis"! Vēlreiz jautāšu, kāpēc CSN ir jāpilda katram otram, tikai kādam citam, bet ne priekšā esošam.
Tas saistībā ar CSN 4., 6. un 10. punktiem, kas nosaka kartību un secību, kā katram uz ceļa ir jārīkojas. Gājēja rīcība neatbilda CSN 10. un 24. punktu prasībām. Vadītājam jāsamazina ātrumu pirms gājēju pārejām un šķēršļiem, kurus viņš spēja pamanīt (113.). Tātad arī gājējam pirms šķērsot brauktuvi ir jāapstājas uz piecām sekundēm un jāpārliecinās par savu un citu drošību. Arī gājēji ir maksājuši par sadursmes izraisīšanu! Es esmu gājējs pēc būtības un pirms speru soli uz brauktuves pārliecinos, vai tas nebūs "pēdējais". Spēkā bauslis Nr.1!

pirms 5 gadiem, 2013.03.24 10:36

Jampāzijs no Elejas

Tēvoci Vernon!Ko man bij darīt ja daunis-gājējs neskatīdamies mauc pāri zebrai?Metu pa nažiem,aiz muguras vēl lielāks kauciens un man gar sāniem busiņš palido garām ,viss beidzās labi.

pirms 5 gadiem, 2013.03.24 09:41

Renārs

Greex ko tu nesaprati, stulbums traucē dzīvot? Tev acis nerāda !
Pat bildēs var redzēt, ka sadauzītās mašīnas atrodas uz Kalpaka ielas, faktiski Kalpaka un svētes krustojumā! Muļļa!

pirms 5 gadiem, 2013.03.24 07:48

Vernons

Es ieteiktu visiem apgūt CSN šādā secībā! 119., 118.4., 70., 73., 77., 10., 6. un 4.!
Savadi sanāk, ka CSN ir jāpilda, vai jāievēro katram otram, vai katram trešajam satiksmes dalībniekam. Lai tas sāktu darboties video reģistratorus lieciet savos auto.
Un sākam ar:
1. bausli, māc šaubas, nešaubies, tā arī notiksies!
2. bauslis neredzi, neskrien, nebrauc, iepauzē!
3. bauslis, ikviens ātruma samazinājums bez savlaicīgiem signāliem ir noziegums!
Nu kaut kā tā katram vajadzētu pieturēties pie šādas loģikas.
Jo, priekšā esošais (braucošais bremzējot) ar savu rīcību, Jums negarantē nekādu drošību!

pirms 5 gadiem, 2013.03.23 17:06

Greex

Nemaz nezināju, ka Kalpaka iela tagad pārdēvēta par Svētes ielu...
Nu un pārējo visu pateiks Vernons, pieminot arī sev zināmo CSN pantu numurus.

pirms 5 gadiem, 2013.03.23 16:26

Citas ziņas