Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Griestu lampas aizdegšanās iemeslu 4. sākumskolā vēl skaidro

Nomelnējuši griesti un izslēgts apgaismojums Jelgavas 4. sākumskolas otrā stāva gaitenī skolas ziemeļu daļā liecina par šorīt pulksten 7.30 notikušo griestu lampas aizdegšanos. Negadījuma iemesls tiek skaidrots. Taču izsauktie ugunsdzēsēji ir atzinuši, ka skolēniem briesmas vairs nedraud. Tādēļ mācības minētajam gaitenim piegulošajās klašu telpās pulksten 9.10 tika atsāktas.

Skolas direktore Agita Lundberga uzteic nakts dežurantu Gunti Jeski, kurš brīdī, kad līdz maiņas beigām bija palikusi pusstunda, nebija zaudējis modrību un, ieslēdzoties signalizācijai, nodzēsa ugunsgrēku vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās. "Pirmā stunda sākas 8.30, tādēļ tajā brīdī skolā vēl nebija daudz bērnu. Tie, kuri bija jau ieradušies, vēl ģērbās garderobēs. Mēs tos 2. stāva koridorā nelaidām. Tajā gaiteņa daļā, kur aizdegās griestu lampa, gaisma vēl nebija ieslēgta, un nekas iepriekš par īssavienojuma bīstamību neliecināja," stāsta direktore A.Lundberga. Viņa piebilst, ka skolā tiek gaidīti eksperti. "Visdrīzāk, īssavienojums bija radies pašā lampā, jo ir redzams, ka vadi, kas pienāk pie lampas, nav deguši," teic direktore.


Foto: Gaitis Grūtups

Pievieno komentāru

Citas ziņas