Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meiju ceļā atrod līķi sadalīšanās stadijā; nāves iemeslu skaidros ekspertīzē 13

Šodien Meiju ceļā kādā dzīvoklī atrasts vīrieša līķis. Policija par notikušo runā izvairīgi, skaidrojot, ka vīrieša nāves iemesls tiks noskaidrots ekspertīzē. Savukārt vietējie zz.lv apgalvo, ka cilvēka ķermenis bija sadalīts un salikts maisos.

Meiju ceļā 42 vienā no vienistabas dzīvokļiem šodien atrasts gabalos sadalīts un maisos salikts vīrieša līķis, zz.lv ziņo vietējie iedzīvotāji. Policijas pārstāve Ieva Sietniece nekomentē iedzīvotāju sniegto informāciju, vien skaidro, ka vienā no dzīvokļiem tiešām atrasts līķis sadalīšanās stadijā. «Nāves iemesls tiks noskaidrots ekspertīzē. Izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri netiek sniegti,» viņa nekomentē arī, vai vīrietis miris vardarbīgā nāvē.Kaimiņi zz.lv stāsta, ka sajutuši aizdomīgu smaku, tāpēc saukuši likumsargus. Arī pats vīrietis, kura līķis uziets vienā no 74 dzīvokļiem, nav redzēts kopš pagājušā gada decembra beigām.Notikuma vietā strādā vairāki Valsts policijas operatīvie darbinieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

to Juris

Tas jau drīzāk mūsu kaimiņu zemes seriālu roku darbs, padomju laiku mājā, padomju izdarības.

pirms 5 gadiem, 2013.01.10 10:53

:)))

Te nu izskatās pēc:

NOŠAUT NEDRĪKST APŽĒLOT

pirms 5 gadiem, 2013.01.09 17:32

Dace

Cilvēku stulbumam patiešām nav robežu, tāpēc varu tikai piekrist Resnās Bertas komentāram. Ļautiņi vajag lasīt un kam nav kaut mazliet spējas domāšanā, labāk ar to nenodarboties un turpināt strādāt pie konveijera lentas.
Dļa osoba tupih: gan sadalīts līķis, gan nesadalīts var būt sadalīšanās stadijā.
Rakstā skaidri un gaiši norādīts: "gabalos sadalīts un maisos salikts vīrieša līķis", tātad skaidroju - līķis sadalīts un ielikts maisos. Vai kādam ir jautājumi?
Nākamais: "līķis sadalīšanās stadijā". Galīgais skaidrojums: sadalīts līķis, salikts maisos un sācis sadalīties, tātad bojāties, nevis atdalīties atsevišķos gabalos. Idioti.

To es nezinu. Noliec svaigu gaļu virtuvē uz galda un pagaidi kaut vai nedēļu, ja tev šī procedūra kā gaļas bojāšanās vēl nav zināma.

pirms 5 gadiem, 2013.01.09 15:03

Šerloks Houms

nu redz ku atbilde, pataloganatoms jau gandrīz visu pateica ,ka līķa miesa sākusi sadalīties un tāpēc neturas kopā, tieši tāpēc policisti (vai citi darbinieki) ņem saliek vairākos maisos par kuriem tad beigās tantiņas dzen klaču un rodās šis stāsts. (nezinu varbūt nav labi tā runāt par mirušo)

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 23:20

Aitas.Cirpēji

Domāju, ka līķis NAV sadalīts, bet ir sadalīšanas stadijā. Jo, no raksta izriet, ka līķis ir dzīvokļa iemītnieks, nevis svešais ciemiņš (citāts: "Arī pats vīrietis, kura līķis uziets vienā no 74 dzīvokļiem, nav redzēts kopš pagājušā gada decembra beigām.") Vīrietis, kura līķis uziets nav redzēts.
Tātad, viņš tus dzīvoja.
Lai atpazītu, ka viņš tur dzīvoja, 'vajag viņa seju salīdzināt ar bildēm, vai uzrādīt lieciniekam.

Es šaubos, ka policija atrodot maisus, sāktu izpakot tos dzīvoklī, meklējot kurā maisā ir galva.
DOmājāms, tādos gadījumos, nostiepj dzeltenās lentes, aizved maisus uz ekspetīzi neko neaztiekot, lai pirkstu nospiedumi uz līķa un maisiem netiktu bojāti un tad izmeklē katru dzīvokļa milimetru, meklējot pēdas- kas varēja būt slepkava.

Tādēļ, var secināt, ka galvu maisos viņi nemeklētu un secināt, ka tas bija iemītnieks neviens rakstā nevarētu.

Secinājums ir vienkārši, līķis bija vesels, atpazīstams, bet jau sācis sadalīties, par ko liecināja smaka. Policisti atpazīna, salīdzinot ar dokiem, ka miris ir mitekļa (varētu būt) īpašnieks un aizveda viņu prom maisā segtu.

Bet, ja mūsu policija tiešām pakotu sadalītā līķa maisus uz vietas meklējot galvu- es pateiktu, ka viņi ir neprofesionāli vai pārkāpj kriminālrocesā noteikto.

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 19:29

juris

kads saskatijies amerikanu serialu un dulls palicis

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 18:16

Resnā Berta

Lasu un brīnos par cilvēciņu atpalicību. Vai nav vienkāršāk pirms likt visgudru komentāru, vienkārši ņemt un izlasīt ievietoto rtekstu?!

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 17:11

LV

Varbūt ir vienkārši situācija, ka atrast līķis sadalīšanās stadijā un policijas darbinieki jebkuru līķi iznes apsegtu vai ielktu maisā! Blakus dzīvojošās kaimiņu tantes dzirdējušas, ka līķis sadalīšanās stadijā un tiek iznests maisā, nospriedušas, ka nabags sadalīts gabalos un maisos! Neticu šitām runām, iedzīvotāji teici, ka .... Daudziem patīk visu piepušķot!

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 16:49

es nezinu

Vai tad tik ātri, divās nedēļās, sadalās līķis?

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 16:24

Žikivators vārdam

Arī gabalos sagriezts līķis var būt sadalīšanās stadijā - sapuvis un smirdīgs.

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 16:09

pataloganatoms

Nekas tur neatšķiras. Vispār sadalīšanās stadija tieši to arī nozīmē, ka līķa miesa sākusi sadalīties, un tāpēc neturas kopā, un šī sadalīšanās izpaužas tā, ka viss izjūk gabalos! Āksti! :D Kas tad ir - sadalīšanās stadija? Padomājiet ar galvu, nevis pakaļu! :D

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 15:30

to vārds

ne vienmēr atšķiras... t.i., ja tas vecis pazuda decembrī, tātad tie sadalītie gabali arī jau varētu būt sadalīšanās stadijā...
bet varbūt menti gaitenī paškrobojās, ka līķis sadalījies, savukārt kāda "dzirdīga" tante pārklausījās un izfantazēja ka sadalīts! :DDDDD arī var būt... ;)

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 15:15

vārds

gabalos sadalīts līķis atšķiras no līķa sadalīšanās stadijā.

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 15:08

Citas ziņas