Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklē rūdīta krāpnieka upurus 5

Valsts policija aizturējusi 1984. gadā dzimušu vīrieti, kurš vairākiem jelgavniekiem Lielajā, Pētera, Filozofu, Sudrabu Edžus un Pulkveža O.Kalpaka ielā izkrāpis naudu.

«Viņš, saucot sevi par kaimiņu, pārsvarā vecākiem cilvēkiem lūdzis naudu, lai varētu aizbraukt uz Rīgu, kur saņemšot naudu mašīnas labošanai. Parasti prasījis 3,8 latus, bet pretī solījis arī torti. Taču pat naudu nav atdevis,» shēmu atstāsta policijas pārstāve Ieva Sietniece. Vīrietis, kurš iepriekš jau astoņas reizes tiesāts par zādzībām un krāpšanu, pašlaik atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Policija aicina neuzticēties tādām aizdomīgām personām un ziņot, ja kāds ir kļuvis par minētā krāpnieka upuriem, zvanot pa tālruni 20293240.Policija sākusi krimināllietu par piecām epizodēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Lija

Tad šitas pats čalītis arī pie manis ir pabijis, jo viņa bēdu stāsts bija 100% identisks tam, ko jūs rakstāt un tas bija pat gadu vai pusotru atpakaļ. Bet, tā kā es labi zinu, ka katram kārtīgam cilvēkam ir gan draugi, gan paziņas, gan kolēģi, gan kaut vai tie paši kaimiņi, kuri vienmēr izlīdzēs, ja būtu tāda vajadzība, tad puiša bēdu stāsts mani neietekmēja ne mazākā mērā.

pirms 5 gadiem, 2013.03.26 22:45

Arī Ozolniekos viņš bija ieklīdis ar stāstu par dzemdējošu sievu, tikai šoreiz Kalnciemā... Un prasīja, lai aizvedu, ja ir mašīna, vai iedodu 3 Ls ceļam... Pirms kāda gada apmēram, bet fiksi atšuvu, neuzķēros... :/

pirms 5 gadiem, 2013.03.26 18:11

Lasītāja

Pa mūsu Jāņa ielas rajonu viņš klejoja vairākus gadus. Man, piemēram, stāstīja gandrīz asarainā un ļoti ticamā cietēja balsī, ka sieviņa atrodas Jūrmalā pie saviem vecākiem un tūlīt dzemdēs. Viņam mašīnai esot beidzies benzīns un lai steidzīgi tiktu līdz Jūrmalai, vajagot 4 latus. Uzdevās par kaimiņu no dzīvokļa, kur patiešām nesen bija ievākušies citi nepazīstami īrnieki. Jā, un solīja konfekšu kasti nākošajā dienā atnest.

pirms 5 gadiem, 2013.03.26 16:10

Citas ziņas