Negadījumā pie Olaines vakar iekļuvis Jelgavas autobusu parka mikroautobuss; pasažieri nav cietuši 2

Vakar negadījumā uz šosejas Rīga–Jelgava pie Olaines iekļuvis SIA "Jelgavas autobusu parks" (JAP) mikroautobuss, taču pasažieri avārijā nav cietuši, aģentūru LETA informēja uzņēmuma vadītājs Gints Burks.

Mikroautobuss bija ceļā no Rīgas uz Jelgavu un, atsākot kustību no krustojuma pie Olaines, priekšā esošā automašīna esot strauji nobremzējusi un JAP šoferis nespēja izvairīties no sadursmes.

Avārijā cietis transportlīdzeklis, kas no notikuma vietas bija jāevakuē, jo vairs nebija atbilstošā tehniskajā kārtībā.

Savukārt ne pats autobusa vadītājs, ne pasažieri cietuši nav. Pasažierus līdz galapunktam nogādājuši gan JAP, gan citu pārvadātāju autobusi, kas kursē maršrutā Rīga–Jelgava, skaidroja Burks.

Mikroautobusa vadītājs ir pieredzējis šoferis, taču pēc negadījuma uzņēmums viņam organizēs apmācības, lai atsvaidzinātu ceļu satiksmes noteikumu zināšanas.Pievieno komentāru

Komentāri 2

Resnais

diezgan daudziem JAP šoferiem vajadzētu atsvaidzināt zināšanas. Elementāra lieta- luksofora sarkanā gaisma aizliedz kustību, nevis atļauj.

pirms 4 mēnešiem, 2017.10.15 17:47

Vernons

Vispār arī zaļais signāls luksoforā aizliedz kustību, ja krustojums ir aizņemts! Uzsākot kustību un strauji bremzējot, tā ir agresija un par To Čehijā bargi soda jau sen. CSN jāsāk pārlasīt ar atsauci uz "Ceļu satiksmes Likuma" 19. panta 1., 3. un 4. punktiem, kas noteic kartību un secību kā darbojas CSN un kā katram no mums uz ceļa būs jārīkojas!
Katram uz ceļa ir jārīkojas tā, lai neveidotu bīstamu situāciju!

pirms 4 mēnešiem, 2017.10.16 11:39

Citas ziņas