Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija pastiprināti uzraudzīs drošības jostu lietošanu 14

Lai atgādinātu ceļu satiksmes dalībniekiem par nepieciešamību lietot drošības jostas un citus drošības līdzekļus, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmi.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece informē, ka īpaša uzmanība tiks pievērsta pārkāpumiem, kas saistīti ar drošību jostu, aizsargķiveru un bērnu sēdeklīšu lietošanas noteikumu neievērošanu, īpašu uzmanību pievēršot aizmugurējos sēdekļos sēdošajiem pasažieriem.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Audit

Nezinu, kā Tu, bet par nelaimi Tev neesmu, 20 gados kopš vadu auto, iekļuvis nevienā negadījumā pie ~ 30 t. km nobraukuma gadā. Un viss tamdēļ, ka skatos perspektīvā un braukšanas virzienā, nevis ko dara aiz manis, manā joslā, esošie! Ieturot distanci, ja priekšējais veic kādu manevru, aizmugurē braucošajam 90 % gadījumā pat nav jāsamazinā kustības ātrums, jo pietiek laika pieņemt lēmumu. Pietam sēžot astē pašam autovadītājam tiek laupīta iespēja novērtēt braucamo ceļa daļu un tā stāvokli.
Gājējus Tu vari lamāt cik vēlies, tie izlasi CSN, kaut paņem vācu grāmu, un noskaidro, kas ir jādara autovadītājam pie gājēju, regulējama vai neregulējama, kā jāuzvedas uz lielceļa un tt.
Pēc Tavām vēlmēm pārtaisot CSN satiksme apstāsies.
Tā kā izmantoju tikai un vienīgi jaunus auto, tad viņu piedāvāts tehnoloģijas arī izmantoju pilnā apjomā.
Ir kaudze pretargumentu Taviem izteikumiem, kuri ir tieši saistīti ar reālo satiksmi un Tevis pieminēto fiziku, ar kuru diemžēl Tu esi stipri uz Jūs!

pirms 5 gadiem, 2013.04.17 10:54

Vernons

Audit! Tevi kā īpašī kaitīgu Latvijas Valstij un Tautai būtu jāizolē no sabiedrības! Ar Tavu demagoģiju un loģiku jau esam iebraukuši dziļas auzās! Auto būvētāji apsteidz Tavu domāšanu un šajā sakarā atpaliek arī CSN kā tādi. 30 gadus atpakaļ CSN bija loģiskāki un saprotamāki. Tādi kā TU tos izkropļoja!

pirms 5 gadiem, 2013.04.15 09:39

Audit

Velkot lokanajā sakabē, cik saprotu Vernons nekad to nav darījis, pirmais bremzē velkamais transporta līdzeklis! Vilkšana sakabē un vienkārša darukšana ir divas atšķirīgas lietas. Pie priekšā braucoša aizmugurējā bufera ir jāpiesien aizmugurē braucošā radinieks, un tad nekas netraucēs ievērot distanci, pat tās zakšana. Ja visu noteikumu samet vienā kaudzē un interpretē pēc patikas sanāk lielas ziepes, tamdēl tiem ir jāseko kā rakstīts. Tāpat kā priekša braucošais arī visi pārējie ir atbildīgi par drošu satiksmi! Priekšā braucošais nekā nevar būt atbildīgs par aizmugurē braucošā rīcību.
Ja nu kāds lien, skrien un tt, kāda problēma atlaist akselerātora pedāli un mierīgi turpināt ceļu!

pirms 5 gadiem, 2013.04.15 09:30

Vernons

Sakarā ar bažām par nesamērīgi "īso" distanci. Velkot ar lokano sakabi otru auto, minimālais lokanās sakabes garums ir 4 metri un ātrums nedrīkst būt lielāks par 50 km/h. Tātad CSN paredz minimālo distanci ātrumam līdz 50 km/h 4 metrus! Tāpat velkot ikvienu piekabi, bremzējot, vispirms sāk strādāt piekabei bremzes un tad vilcēja bremzes. Nu lūk tāda ir loģiska lietu būtība un CSN paredz priekšā braucošam bremzējot, strauji nebremzēt! Un šajā sakarā pirms ikviena manevra un ātruma samazināšanas ir jāieslēdz savlaicīgi signāli, un pat tad, ja arī es šos signālus esmu ieslēdzis, tas mani neatbrīvo no atbildības un pienākuma garantēt Tev drošību. Nu tāda ir manas rīcības morāle, kas atbilst CSN 119., 118.4., 70., 73., 77. un 10. punktu prasībām.
Diemžēl policija ir izkropļojusi lietu būtību un apdrošināšanas sabiedrības vadās no MK Noteikumiem, kuri ir pretrunā ar loģiku, fiziku un tiem pašiem ceļu satiksmes Noteikumiem. Šādas sadursmes noformē šādi, aizmugurē braucošais nav ievērojis 119. un 10. punktu prasības! Tātad saskaņā ar CSN 10. punktu Noteikumi ir burtiski jāpilda katram! Par ko ironizē "Resnais" un es. Bet ikviens negadījums būtu izskatāms pamatojoties uz CSN 4., 6. un 10. punktiem, kas nosaka kārtību un secību, kā katram uz ceļa būtu jārīkojas un kā katram dalībniekam jābūt aprīkotam. Tātad KATRAM!!!

pirms 5 gadiem, 2013.04.13 21:48

Greex

Vernon, es ievēroju satiksmes noteikumus (vismaz cenšos ievērot :) ), bet ko teikt par tādu, kurš man pielien metra attālumā no aizmugures? Ja gribi otram līst pakaļā - turi acis vaļā un salabo bremzes!

pirms 5 gadiem, 2013.04.13 16:24

Autovadītājs

***s, būtu labāk remontējuši ceļus...

pirms 5 gadiem, 2013.04.13 10:24

Resnais

es pat teiktu tā, katrs trešais ievēro katru trešo CSN punktu.

pirms 5 gadiem, 2013.04.12 23:41

Vernons

Greex! To tavu pieminēto distances neievērošanu var izārstēt pavisam vienkārši. Piesienam katru auto vadītāju viņa vadītam auto aizmugurē! Un problēma būs atrisināta vienreiz un uz visiem laikiem. Neviens strauji nebremzēs, pirms ikviena manevra un ātruma samazināšanas tiks parādīti brīdinājuma signāli ar roku, pagrozīs katrs savu galvu un pārliecināsies vai šis ātruma samazinājums nebūs pēdējais viņa mūžā, jo katram taču uz ceļa ir jārīkojas tā, lai priekšā braucošam bremzējot Tevi nenosit!
Vispār jau CSN ir jāievēro katram, bet Tu, Greex gribi lai šos Noteikumus ievēro tikai katrs otrais! Vēlu veiksmi!

pirms 5 gadiem, 2013.04.12 21:57

jautājums policijai

Vai Jelgavas mikriņos kājās stāvošajiem pasažieriem arī vajag drošības jostas? :)

pirms 5 gadiem, 2013.04.12 18:58

s

...bērnu sēdeklītis Jelgavā ir ļoti svarīgi - braucot pa šīm šausmīgajām ielām un un apbraucot lielākās bedres bērns bez sēdeklīša pa aizmuguri plivinās no vienām durvīm līdz otrām...

pirms 5 gadiem, 2013.04.12 18:25

Greex

Kad policija sāks pievērsties tādam izplatītam, bet daudz bīstamākam pārkāpumam, kā distances neievērošana?

pirms 5 gadiem, 2013.04.12 17:08

ttt

jelgavā drošības jostas ir nepieciešamas jo var izlidot no autiņa,iemaucot kādā bedrē.Varēs noskatīties kā poliči īpaši pievēršās šiem pārkāpumiem-pilnīgs murgs

pirms 5 gadiem, 2013.04.12 16:50

Citas ziņas