Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stundas laikā Pārlielupē – divas avārijas (ar foto) 28

Šorīt Pārlielupē notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi. Cilvēki avārijās nav cietuši.

Ap pulksten 6.55 Rīgas ielas un Brīvības bulvāra krustojumā, braucot ar BMW 530, kāda 1958.gadā dzimusi sieviete uzbrauca ceļa metāla nožogojumam un luksoforam.Savukārt pulksten 7.50 fiksēta avārija Garozas ielā, kur 1977.gadā dzimusī ar «Audi A6 Avant» izraisīja sadursmi ar «Audi A6», ko vadīja 1944.gadā dzimis vīrietis.Pulksten astoņos negadījums noticis arī mājas pagalmā Vīgriežu ielā – 1975.gadā dzimusi vadītāja ar «Audi 80» uzbrauca stāvošai «Audi A6», kurai pie stūres bija 1978.gadā dzimusi sieviete.Avārijas no rīta reģistrētas arī Lielajā ielā un Miera ielā.

Pievieno komentāru

Komentāri 28

Vernons

Izsaku pateicību saviem oponentiem, kas uztur mani "formā"! Savas emocijas un ambīcijas lūdzu noformulēt atbilstoši ceļu satiksmes Noteikumu, loģikas un fizikas likumu prasībām.
Vēlreiz atgādinu, ka CSN regulē attiecības starp vismaz trim satiksmes dalībniekiem 119. punkts, kur "priekšā braucošam bremzējot" aizliegts strauji bremzēt. Un ir uzlikts par pienākumu pildīt virkni CSN prasības. Īpaši gājējiem un velosipēdistiem, kā "priekšā esošiem", jābūt atbilstoši aprīkotiem un pirms veikt kādu manevru, kustību brauktuves virzienā pārliecināties par savu drošību. To paredz CSN 10. punkta prasības. Visiem ir tiesiskā paļāvība, ka neviens neatkāpsies no Noteikumu prasībām ne tik, cik "melns aiz naga" (6.p.). Un neviens nevar atsaukties uz Likuma nezināšanu, tas paredzēts CSN 4. punktā. Vēlu veiksmi!

pirms 5 gadiem, 2013.03.03 11:45

to Resnais

Tie ir video rēgistrātori, un pie mums paliek arī ar vien biežāk redzami ;)

pirms 5 gadiem, 2013.03.02 09:13

Audit

CSN nav minēti gaismas signāla lietošanas ilgums, izņemot pagrieziena rādītājs! Nav noteikts attālums kādā tas būtu jādod!
Un tad pagriez visu otrādi.
Nebiji koncentrējies uz ceļu, pārkāpi veselu kaudzi citu noteikumu.
Un ve, piemirsi, pareizāk nezini, ka kustībā esoša automašīna nav šķērslis. Par šķeŗsli CSN kontekstā sauc statisku priekšmetu vai apstākli.
Auzās atkal iebrauci!

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 15:27

Vernons

CSN sastāv no viena vienīga punkta 10.! Un ceļu policija nepilda šī punkta nosacījumu, kā cita persona! Tur rakstīts ka CSN jāpilda katram! Tur par "svētajiem" nekas nav minēts! CSN pat nevar uzrakstīt TĀ, lai tie atbilstu šī 10. punkta prasībām!
"CSN ir daudz dīvainību, un tos ir rakstījuši cilvēki, kam ir visai attāls priekšstats par ceļu satiksmi un policijas darbību."
Diemžēl tā ir! Avārijas izraisa ne jau ātrums, bet gan ātruma samazināšanas aplamais process, kuram pievērties policija nevēlas, jo tad būs jāpārkārto savs darba stils.
Pirmo zīmogu saņemam Ģintermuižā, ka esam pieskaitāmi, bet kad "noķeram" kādam aizmuguri, tad atbrauc policists iedur pirkstu vēderā un saka ka esi "nepieskaitāms" (neesi ievērojis distanci)!
Man gan izdodas pierādīt tiesā pretējo, policijas pārstāvis pat sāka bļaut un tiesnesis šo draudēja izdzīt no zāles! Skatoties Krievijas video reģistrātorus var gūt labas atziņas!

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 14:54

Resnais

Ak jā.. redakcija Kur Jelgavā ir Pārliepe? Šorīt Pārliepē notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 14:05

Resnais

Policijai nav pienākuma ieslēgt bākugunis, taču ar savu stāvēšanu viņi piespiež ierindas pilsoni šķērsot nepārtraukto līniju, ko darīt ir aizliegts. Cik tas ir tiesiski? Turpat netālu slimnīcas virzienā ir oficiālas stāvvietas, kāpēc nevar stāvēt un ievākt blondīnes kontaktus tur?

Vernon, auto ir jāvada paredzot, ka jebkurā mirklī priekšā esošais var apstāties kā zemē iemiets. T.i. ar tādu ātrumu, pie kura apstāšanās ceļš ir vienāds vai mazāks par distanci. To māca autoskolās. Latvijā atbildību nes aizmugurē esošais. Priekšā esošam ir tikai rekomendējoša rakstura ieteikums pārliecināties par drošību. Labi ka pie mums nav izplatītas t.s. podstavas kā Krievijā, ar kurām pilns youtube.com.

CSN ir daudz dīvainību, un tos ir rakstījuši cilvēki, kam ir visai attāls priekšstats par ceļu satiksmi un policijas darbību.

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 14:02

Vernons

"Vienmēr priekšā braucošie (vienā joslā un vienā virzienā) ir tikuši un tiks atbrīvoti no atbildības!"
Par šādas rindkopas uzrakstīšanu Tevi jāsūta mācīties ceļu satiksmes Noteikumus!
Bet šajā sakarā Tev var tikt un tiks uzrakstīts šāds notiesājošs spriedums! Auto vadītājs "Audit", kā priekšā esošais, par sadursmes izraisīšanu ar vienā virzienā braucošu auto tiek atzīts par vainīgu, pārkāpjot CSN 119., 118.4., 70., 73., 77. un 10. punktu prasības!
Aizmugurē braucošam bija liegta iespēja izpildīt CSN 10., 113. punktu prasības, jo "priekšā braucošais bremzējot", nebija radījis apstākļus sevi identificēt, kā šķērsli, kurš samazinās savu braukšanas ātrumu un nebija ieslēdzis ārpus apdzīvotas vietas vismaz 200 metrus iepriekš brīdinājuma signālus un nebija pārliecinājies, spoguļos, par drošību. Spriedums uzrakstīts balstoties uz CSN 4., 6. un 10. punktiem, kas nosaka kārtību un secību, kā katram satiksmes dalībniekam uz ceļa ir jārīkojas un kā katram jābūt aprīkotam. Tam aizmugurē esošam, tāpat kā Tev, ir tiesiskā paļāvība, ka Tu šos Noteikumus ievērosi.
Nekas video reģistratori nāk modē un tie noliks visu pie vietas! Arī Tevi!

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 11:39

Audit

Viņš nekādi nevar zināt par manu nodomu nākotnē tumšajā diennakts laikā kaut arī es būšu vertikāli pacēlis roku, vienkārši neredzēs. Aizmugurē braucošajam ir jāvēro visi apstākļi uz ceļa, tāpat kā priekšā braucošajam un jābūt gatavam reāģēt un izvairīties no negadījuma.
Te pat nav svarīgi, vai ceļš slidens,autobuss, kravas vai vieglais auto, diena vai nakts, un tt.
Auto ir nepieciešami tikai un vienīgi sānskata spoguļi, lai redzētu kas notiek blakus. Vadītājam 100 % sava uzmanība jākoncentrē transporta līdzekļa kustības virzienā.
Paskaties, kamdēl notiek sadursmes uz Akmens tilta uzbrauktuvēm no Mūkusalas ielas, lūr pa kreisi un brauc, bet kas notiek priekšā neinteresē.

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 11:28

lohi

Tas jau pofig, ka 4 audi noskilti, tapat brec par bmw :D

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 10:55

Vernons

Audit, man "prieks" par Tevi! Pateicoties Tev un tādiem kā Tu ceļu satiksmes Noteikumi ir jaievēro tikai katram otram. Un pateicoties tādiem kā TU CSN aizmirsa ielikt sadaļu brīdinājuma signāli un to lietošana. Tādēļ arī STOP signāls CSN paredzēts tikai un vienīgi ar augšup paceltu roku! Veicot pēdējās izmaiņas CSN izdarīja "lāčā pakalpojumu" policijai, kurā strādā tādi paši pilsoņi kā Tu. Neredzēt ar tādu filozofiju progresu. Tas izbeidzās 1987. gada 1. jūlijā, kad CSN vēļ bija jēdzīgi! Aizmugurē braucošām nav jāzina par Tavu nodomu nākotnē. Priekš viņa nav jāslēdz brīdinājuma signāli un viņu var *** strauji brmzējot. Viņam var nozagt distanci, jo tu par savu aizmuguri atbildību nenes. Tad kamdēļ Tavam auto ir vajadzīgi spoguļi un virziena rādītāja slēdzis, ja Tu tos nelieto? Jebkurš ātruma samazinājums bez savlaicīgiem brīdinājuma signāliem ir noziegums. Bet tā kā nav normu nevar fiksēt arī pārkāpumu, Tu vinēji!

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 10:51

Audit

Bembītis vel bija pārlidojis gājēju drošības saliņai, tā kā priekšējais tilts kā minimums jāmaina, ja pat vel lonžeroni nav jāvelk!
Vernon, policijas auto nav prasības stāvot lietot bākugunis, kur nu vel dienas laikā un labi pārredzamā ceļa/ielas posmā. Priekša braucošias neatbild par aizmugurē braucošā rīcību, tamdēļ tas kas noteik auto aizmugurē ikdienas satiksmē nav konkrētā autovadītāja atbildība.
Vienmēr priekša braucošie (vienā joslā un vienā virzienā) ir tikuši un tiks atbrīvoti no atbildības!

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 10:17

Hmmm

Pēc bildēs patiešām šķiet, ka pašam bembim ta nekas...
Švaks luksofora stabs, ja var tikt šādi sadragāts, bet autiņam - nekas. Jāsāk baidīties iet ar kājām gar luksoforiem, ka stiprā vējā neuzkrīt uz galvas :D

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 09:24

Vernons

Katram satiksmes dalībniekam uz ceļa ir jārīkojas TĀ, lai neradītu bīstamas situācijas un neradītu zaudējumus! No foto redzams, ka izbraucot no mājām nav notīrīts priekšējais stikls. Apledojis bija ne tikai auto, bet arī ceļš. Neuzlabojot savu redzamību, jau ir pārkāpums. Tagad visa pasaule vainīga! Ar auto marku tam nav nekāda sakara. Tagad no rītiem kādu brīdi būs jāsamierinās ar lēnāku braukšānu un palielinātu distanci, bet nekad un neviens priekšā esošai arī netiks atbrīvots no atbildības un pienākuma ieslēgt savlaicīgus brīdinājuma signālus, garantējot drošību sev un citiem. Policijas auto arī bija bailes ieslēgt impuls lampas! Nu tādi mēs esam.

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 09:16

audi

tatad atkal krītam bmw virsuu, bet vai pamanījām cik daudz figurē vārds audi, tiem neveltīsiet nekādas replikas?

pirms 5 gadiem, 2013.03.01 08:27

cilveekiem viss ok? mashiiniitei ne vainas? nu tad njemshu bmw.

pirms 5 gadiem, 2013.02.28 21:49

Zaraza

Vispār jau šorīt bija tāds viltīgs ceļu stāvoklis - tā kā slīd, tā kā nē... Bet ko nu par to, katram, kas izraisa dumjas avārijas, bojājot ne tikai citu transporta līdzekli, bet arī vēl 3. personas mantu (kas protams arī, var gadīties, ir transporta līdzeklis) atkārtoti noteiktā laika posmā, piemēram 6 mēnešos, vajadzētu anulēt vadītāja apliecību un norīkot atkārtotu vadīšanas un teorētisko zināšanu pārbaudi! Pie kam - vadīšanas eksāmenam būtu jānotiek vismaz 4 dažādos apstākļos: vēlā vakarā / naktī (tumsā); gaišā dienas laikā (vēlams ar sauli acīs); ziemas apstākļos, snigšanas laikā (vai arī uz specializēta ledus poligona); vasaras apstākļos (vēlams pēc ilgstoša karstuma perioda, lietus laikā). Pēc šādu braukšanas pārbaudījumu nokārtošanas, domāju, avāriju skaits samazinātos par saviem 90%, kā arī samazinātos vadītāju skaits, kas iegūst apliecību, bet tas jau nāktu tikai par labu dabai un apkārtējai videi! :)

pirms 5 gadiem, 2013.02.28 17:12

Kurp iesim

Bet kāds vispār saprot, kā ir iespējams tā iebraukt? Vai tas bembis pābrauca pāri saliņai?

pirms 5 gadiem, 2013.02.28 16:15

koda

nu šeit jau gredzenu pavēlnieki virsroku ņēmuši :D

pirms 5 gadiem, 2013.02.28 16:13

Ho ho hō!

Jā ,tās sievietes jau prātīgi brauc...

pirms 5 gadiem, 2013.02.28 16:00

Citas ziņas