Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gadu mijā kārtību traucē iereibušas personas

Gada izskaņā pašvaldības policisti devušies uz izsaukumiem, kuros iesaistītas iereibušas personas, informē Jelgavas Pašvaldības policijas pārstāve Sandra Reksce.

31. decembrī pulksten 20.45 izsaukums par nepiederošu personu saņemts uz Kārļa ielu. Pēc kopīgas alkohola lietošanas starp 25 un 45 gadus veciem vīriešiem izcēlās konflikts, kura rezultātā jaunākais otram pārsita degunu. Policistu klātbūtnē 45 gadus vecais vīrietis uzvedās agresīvi, vicinājās ar rokām. Notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas nolēma policistu pavadībā viņu nogādāt slimnīcā. Tā kā iereibušais pēc medicīniskās apskates nespēja patstāvīgi pārvietoties, neorientējās apkārtējā vidē un deklarētajā dzīvesvietā nedzīvojot, pulksten 21.55 viņš nogādāts atskurbtuvē.

Nepilnas divas stundas pēc Jaungada dienas iestāšanās, pulksten 1.50, patrulējot Pasta salā, kur jelgavnieki bija aicināti svinēt gadu miju, patrulējot pašvaldības policisti pamanīja, ka mediķu palīdzība nepieciešama 30 gadu vecam vīrietim, kurš guvis traumas no sitiena. Iereibušais nodots mediķiem, par vainīgo informēta Valsts policija.

Policisti izsaukti arī uz vairākiem ģimenes konfliktiem. 1. janvāra rītā pulksten 4.42 konflikts bija izcēlies Satiksmes ielā. Izsaukumā minētajā adresē kāpņutelpā sastapta 45 gadus veca sieviete, kura paskaidroja, ka dzīvoklī alkohola reibumā atrodas viņas 48 gadus vecais draugs, kurš uzsāka konfliktu. Konflikta laikā vīrietis lamājās uz izsaucēju, savu māti un mazgadīgu bērnu. Policistu klātbūtnē vīrietis turpināja lamāties uz izsaucēju, dzīt ārā no dzīvokļa. Sieviete informēta, ka viņai ir tiesības iesniegt tiesā pieteikumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, par ko saņēma informatīvu materiālu. Uz sievietes iesnieguma pamata iereibušais pulksten 5.35 nogādāts atskurbtuvē. No piektdienas līdz šim rītam atskurbtuvē nogādātas 33 personas.

Savukārt 30. decembra rītā pulksten 9.50 Agroķīmiķu ielā ziņots par suni, kas izbēdzis no īpašuma, skraidot bez pieskatīšanas un biedējot kaimiņus. Izsaucēja vēlējās uzrakstīt iesniegumu par haskiju, kurš devies brīvsolī un lēcis viņai virsū, nenodarot miesas bojājumus, bet radot izbīli. Suņa saimnieki dzīvojot Agroķīmiķu ielā, un izsaucēja vairākkārt esot runājusi ar saimnieku, bet bez rezultātiem. Izsaucēja vēlējās, lai ar dzīvnieka saimniekiem tiktu veiktas pārrunas. Par situāciju informēts Pašvaldības operatīvās informācijas centrs. Izsaukuma brīdī suni nebija iespējams notvert.

Tāpat vairākkārt ziņots par personām, kas publiskā vietā atrodas cilvēka cieņu aizskarošā stāvoklī, un trokšņojošiem kaimiņiem.Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Policijas ziņas