Par sievietes aplaupīšanu aizturēts agrāk tiesāts vīrietis

30. maijā Jelgavā, Garozas ielā, pulksten divos naktī tika aplaupīta 1993. gadā dzimusi sieviete, informē Valsts policija. Laupītājs bija sagaidījis sievieti iznākam no spēļu zāles, piedraudējis viņai un, savainojot vaigu ar stikla lausku, nolaupījis viņai mobilo tālruni, virsjaku un maku ar dokumentiem.

Sieviete pēc notikušā atgriezās spēļu zālē, lai paziņotu par notikušo policijai. Saņemot informāciju par sievietes aplaupīšanu, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki nekavējoties uzsāka izmeklēšanu un laupītāju aizturēja. Pie 1988. gadā dzimuša vīrieša, kurš agrāk ir tiesāts, tika atrastas arī nolaupītās mantas.

Uzsākts kriminālprocess par laupīšanu pēc 176. panta 1. daļas «Par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana)», kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pirmstiesas izmeklēšanā tiks pārbaudīta aizturētā saistība ar citiem noziegumiem.

Pievieno komentāru

Policijas ziņas