Policija atgādina par drošības jostu lietošanu brauciena laikā 1

Pirmdien Jelgavas novada Valgundes pagastā notikušajā ceļu satiksmes negadījumā cietusi automašīnas vadītāja un četri bērni, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Negadījumā nav gūtas smagas traumas. «Diemžēl jāmin fakts, ka aizmugurē sēdošie nav bijuši piesprādzējušies, tāpēc policija atgādina par drošības jostas lietošanu. Automašīnas vadītājam pirms braukšanas uzsākšanas jāpārliecinās, vai visi ir piesprādzējušies. Drošības josta obligāti jālieto gan pašam vadītājam, gan visiem pasažieriem – arī aizmugurē sēdošajiem,» atgādina policija.

Policija informē, ka ceļu satiksmes negadījums notika pirmdien Jelgavas novada Valgundes pagastā pulksten 14.10 uz vietējas nozīmes ceļa. 1976. gadā dzimusī sieviete netika galā ar «Audi A3» vadību, nobrauca no ceļa, iebrauca grāvī un apgāzās uz jumta. Ceļu satiksmes negadījumā cieta vadītāja un tās pasažieri – trīs 2009. gadā dzimušas meitenes un viens 2009. gadā dzimis puisis.

Visas personas, kurām sniegta medicīniskā palīdzība, nav smagi cietušas un no slimnīcas palaistas mājās.

Policija vēlreiz uzsver, ka automašīnas vadītājam un pasažieriem braukšanas laikā jāpiesprādzējas.Foto: autokreslinupasaule.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 1

aizliegtie vārdi

kāpēc paši policisti nesprādzējas un nereti braucot runā pa mobilo?

pirms gada, 2016.05.26 08:54

Policijas ziņas