Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vadītājs uzbrauc gājējai un pamet notikuma vietu 15

Vakar automašīna Jelgavā notriekusi gājēju, taču autovadītājs negadījuma vietu ir pametis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Diāna Briede. 1995. gadā dzimusī sieviete notriekta uz gājēju pārejas Rīgas ielas un Loka maģistrāles krustojumā ap pulksten 18. Negadījumu izraisīja "Opel Astra" vadītājs, kurš notikuma vietu pameta. D.Briede skaidroja, ka sievietes traumas nav smagas: viņa guva kājas sasitumu.

Foto: vp.gov.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 15

karburators

Palīdzēsim tauta nabaga gājējai, atrast nekaunīgo vadītāju, kas pamuka no notikuma vietas.

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.04 17:50

Resnais

Mūsdienās ir izdevīgi mukt prom. Kas zin, tie sapratīs.

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.04 23:39

Lauķis

Es vienmēr to esmu zinājis, tas man ir ģenētiski mantots no senčiem.

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.06 12:53

Vernons

CSN 10. Diennakts tumšajā laikā, ja ceļš nav pietiekami un vienmērīgi apgaismots, gājējiem, kas atrodas uz brauktuves vai nomales, jābūt tērptiem atstarojošā vestē vai apģērbā ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.
Un "Ceļu satiksmes Likuma" 19. panta 1., 3. un 4. punktiem, katram gājējam ap potītēm būtu jābūt atstarojošai lentai, ne viss ap somiņas rokturi.Jo pēc CSN 230. Pazīšanas zīmēm jābūt tīrām, lai citi ceļu satiksmes dalībnieki tās varētu laikus pamanīt. Kā tur īsti ir ar to tiesisko paļāvību, viņa ir vai nav?
Pretenzija ir tikai viena, kāpēc pameta gājēju bezpalīdzīgā stāvoklī!

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.05 10:33

Jelgavniece

Tie pasi CSN paredz ka jaizvelas brauksanas atrums atbilstosi brauksanas apstakliem un tam jabut tadam lai tumsa laikus pamanitu citu satiksmes dalibnieku un laika varetu nobremzet. Atbildiba pilna mera sim gadijumam.

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.06 12:47

Vernons

Es ceru ka Jelgavniecei ir arī bērni! Nu lūk, gājējam aizliegts iziet uz brauktuves, ja tuvojas transports! Gājējam jābūt redzamam! Atstarotāji ap potītēm, vai lukturi rokā un vesti mugurā. Ja Tu sevi un savus tuviniekus nemīli, tad droši soļo savam Nāves soda izpildītājam priekšā. Nāve garantēta! Auto vadītājam par divu secīgu CSN punktu nepildīšanu piedēvē agresīvu braukšanu. Ar ko gājējs labāks vai sliktāks to visu nepildīt? Palasiet CSL 19. panta 1., 3. un 4. punktiem un LAPK 149. panta 4. punktu, kur 280 eiro par tādu rīcību garantēta. CSL 19. panta 4. punkts paredz ka neviens neatkāpsies no CSN prasībām, ne tik cik melns aiz naga!

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.06 19:28

:-)

Man fizikas pasniedzējs iemācīja: "Cerība ir muļķa mierinājums!".
"Nu lūk, gājējam aizliegts iziet uz brauktuves, ja tuvojas transports!" kur tādu var izdomāt, jeb kas ir jāpīpē.
"Gājējam jābūt redzamam! Atstarotāji ap potītēm, vai lukturi rokā un vesti mugurā" attiecināms uz neapgaismotiem ceļa posmiem. Rīgas ielas un Loka maģistrāles krustojums ir ļoti labi izgaismots.
"Nāves soda izpildītājam priekšā", nevis izpildītājam, bet slepkavam.

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.07 13:39

Vernons

"Ceļu satiksmes Likuma" 19. panta 3. punkts: "Ceļu satiksmes dalībniekiem un citām personām jārīkojas tā, lai neradītu satiksmei bīstamas vai satiksmi traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus." Katram, ne viss katram otram!
"Kriminālprocesa Likuma" 377. panta 1. un 2. punkti vienkārši attaisno auto vadītāju!
Arī gājējs var kvalificēties "slepkavas" lomai, ja viņa dēļ auto sadursmē iet bojā nevainīgi kādā auto esoši pasažieri!
Katram, priekšā esošam, gājējam ar savu rīcību, darbību vai bezdarbību, bija, ir un būs jāgarantē drošība, SEV un citiem! To arī paredz CSL 19. p. 3.p.!
Slikts fizikas skolotājs Tev bija! Neiemācīja Tev, ka ātrumu starpības atšķirība divas reizes, bremzēšanas ceļu garumos atšķiras četras reizes! Bet ātruma starpības atšķirība trīs reizes, bremzēšanas ceļu garumos atšķiras deviņas reizes! Gājējs būs beigts ar garantiju!!! Tas kādreiz bija CSN! Tas bija jāzina!

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.08 08:34

:-)

"Katram, priekšā esošam, gājējam ar savu rīcību, darbību vai bezdarbību, bija, ir un būs jāgarantē drošība, SEV un citiem! To arī paredz CSL 19. p. 3.p.!" Labi, ka šajā punktā nav nekā no tevis izdomātā un labi, ka nospiedušais vairums cilvēku māk lasīt un izprast izlasīto.
Fizikas profesors pārzina ne tikai fizikas likumus, bet arī to darbību. Tevis uzskaitītais ir vispārinājums, kurā ir pārāk daudz mainīgo. No CSN to izņēma, jo netabilst patiesībai

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.08 08:58

Vernons

Nu protams "neatbilst patiesībai"! Ar atpalicību nevajadzētu lielīties. CSN nav sadaļas "Brīdinājuma signāli un to lietošana" Izmeta kā nevajadzīgu! "STOP signāls" CSN nav brīdinājuma signāls! Izmeta ārā kā nevajadzīgu! Nu protams kolektīvs noziegums jau nav noziegums, bet noziedzīga politika ceļu satiksmē!

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.08 09:10

:-)

"Ar atpalicību nevajadzētu lielīties" Tur tev var piekrist, bet tikai tev zināmu iemeslu dēļ, tu ar to lielies.

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.08 09:37

Debīlis

Es daru tā: ja vāģis mani laiž,eju.Nepalaiž,nu štrunts,pagaidu.Jā, būšu mājās nedaudz vēlāk,toties sveiks un vesels.Bet ko no stulbiem sieviešiem var gribēt?Mums jau ir priekškāja,vai, priekšroka!

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.07 17:16

Vernons

Mums visiem ir tikai viena priekšroka, uz kapsētu! Cienī citus, cienīs arī Tevi!

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.08 08:36

Vernons

CSN 15. "Pirms brauktuves šķērsošanas pa gājēju pāreju vietās, kur satiksme netiek regulēta, gājējiem jānovērtē attālums līdz transportlīdzekļiem, kas tuvojas, kā arī jānovērtē to braukšanas ātrums un jāpārliecinās par drošību."
Gājējam aizliegts iziet uz brauktuves, ja tuvojas transports. Izskatās ka arī šis punkts ir kaitīgs!

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.08 16:14

Policijas ziņas