Par mēģinājumu vīram cietumā nodot taisnajā zarnā paslēptas narkotikas sievu soda nosacīti 5

Jelgavas tiesa atzinusi par vainīgu un piespriedusi nosacītu cietumsodu sievietei, kura mēģināja vīram cietumā nodot taisnajā zarnā paslēptas narkotikas, aģentūru LETA informēja tiesas priekšsēdētājas palīdze Sanita Grinšpone.

Tiesa nosprieda viņu atzīt par vainīgu un notiesāt nosacīti, nosakot pārbaudes laiku uz diviem gadiem un trim mēnešiem. Spriedums vēl ir pārsūdzams.

Sieviete saukta pie kriminālatbildības par to, ka neatļauti realizācijas nolūkā iegādājās un glabāja narkotiskās un psihotropās vielas, kuras vēlāk nelikumīgi mēģināja nodot savam vīram, kurš atradās ieslodzījuma vietā, aģentūru LETA informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Apsūdzētā neatļauti iegādājās 30 tabletes, kas saturēja psihotropo vielu klonazepāmu, un 17 tabletes, kas saturēja citu psihotropo vielu – diazepāmu. Tāpat sieviete iegādājās ne mazāk kā 2,8 gramus marihuānas.

Minētās vielas sieviete iesaiņoja polimēra materiālā un ievietoja savā taisnajā zarnā. Pēc tam sieviete devās uz Jelgavas cietumu, lai ilgstošas satikšanās laikā tās slepus nodotu savam laulātajam.

Realizēt savu nodomu līdz galam sievietei neizdevās, jo viņas pārmeklēšanas laikā aizliegtās vielas atrada cietuma darbinieki.


Foto: no interneta resursiem

Pievieno komentāru

Komentāri 5

RusiaGavno

Interesanti, kopš kura laika tiek pārmeklēta arī taisnā zarna ? ????

pirms 10 mēnešiem, 2017.04.10 14:33

Svimpis

Tad kādā jaukā brīdī sievišķis būtu teicis savam vecajam: klau vecais,iebāz man tirzā pirkstu,tur ir kaifi sabāzti! hahaha!

pirms 10 mēnešiem, 2017.04.10 17:38

Resnais

tad jau nolūks nebija realizācija un nav nozieguma sastāva.

pirms 10 mēnešiem, 2017.04.10 21:33

Bizonis

Bezkaunības un virsū kakāt vēlme valsts varai un pārvaldei. Cietuma uzraugi būtu malači, ja narkotiku vietā būtu iebāzuši pamatīgu čiekuru. Arī tādai tiesai par šādiem nosacītiem spriedumiem.

pirms 10 mēnešiem, 2017.04.21 10:23

Tiesu ziņas