Paverdzināšanas lietu sāks skatīt pēc divām nedēļām

26. maijā Jelgavas tiesa plāno sākt izskatīt Zemgales tiesas apgabala prokuratūras celto apsūdzību pret personu grupu, kas no 2012. gada līdz 2016. gada jūlijam izspieda naudu un pat paverdzināja vientuļus ar alkohola atkarību sirgstošus pensionārus. Tiesu kalendāra informācija liecina, ka apsūdzētie ir Sergejs Tokmačovs, Sergejs Puķe, Dzintars Buks, Danata Gorodecka, Tatjana Rokitina, Rihards Bumbieris un Anna Leitmane.

Dz.Bukam pieder Jelgavā reģistrētā SIA “Eco San”, kas nodarbojies ar celtniecības un remonta pakalpojumiem, 2015. gadā sākts uzņēmuma likvidācijas process, liecina “Firmas.lv” dati. Savukārt D.Gorodecka ir taksometru pakalpojumu sniedzējas SIA “Animals Pluss” īpašniece, uzņēmuma apgrozījums pērn bija 18 843 eiro. Gan Dz.Buks, gan D.Gorodecka dzimuši 1989. gadā.

Krimināllietā par cietušām oficiāli atzītas 13 personas. Deviņas personas nevēlējās, lai tās atzīst par cietušām. Lietā ir 33 noziegumu epizodes. Apsūdzētie pret cietušajiem izturējās vardarbīgi. Viņiem tika sists ar koka nūju, ķēdēm. Cietušie ilgstoši bija spiesti pakļauties apsūdzētajiem, bez jebkādas atlīdzības viņiem bija jāveic fiziski darbi, piemēram, jākopj vistas, kā arī jāveic citi saimniecības darbi.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Tiesu ziņas