Cenās deg būvkonstrukcijas, sadzīves atkritumi un būvmateriāli 1

Vakar pulksten 16.12 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Ozolnieku novada Cenu pagastu, kur simt kvadrātmetru platībā dega nojauktas mājas būvkonstrukcijas, sadzīves atkritumi un būvmateriāli, informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste. Pulksten 21.13 ugunsgrēks, kas aizvadītajā diennaktī bija platības ziņā lielākais Latvijā, tika likvidēts.

Savukārt Salaspils novada Salaspils pagastā divstāvu ražošanas ēkas pirmā stāva elektrosadales skapī dega vadi 0,02 kvadrātmetru platībā. Liesmas tika nodzēstas pirms VUGD ierašanās, savukārt ugunsgrēkā cietis vairāk nekā 40 gadu vecs vīrietis tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī, no 31. oktobra pulksten 6.30 līdz 1. novembra pulksten 6.30, ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, elektriskā cepeškrāsns, dzīvojamās mājas jumts un divas vieglās automašīnas. Kopumā VUGD saņēma 40 izsaukumu – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.


Foto: limbazi24.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 1

garāmgājējs

Versija - Negribējās būvgružus vākt un mājas nostjaucējs (Uzars ?) pielaida uguni. Mierīgi.

pirms gada, 2016.11.01 18:58

VUGD