Deg grīda, dārza mājas un velosipēds

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD pārstāve Anete Strazdiņa.

Svētdien pulksten 11.05 tika saņemts izsaukums uz Tērvetes ielu Jelgavā, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega grīda viena kvadrātmetra platībā. Pulksten 11.30 ugunsgrēks likvidēts.

Pulksten 15.59 tika saņemts izsaukums uz Bērzu ceļu Jelgavā, kur dega divas dārza mājas sešu kvadrātmetru platībā. Pulksten 16.57 ugunsgrēks likvidēts.

Šonakt pulksten 1.14 tika saņemts izsaukums uz Brīvības bulvāri Jelgavā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija redzami dūmi. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka pirmā stāva kāpņu telpā deg velosipēds viena kvadrātmetra platībā. Pulksten 1.39 ugunsgrēks likvidēts.

Kopumā aizvadītajās trīs diennaktīs visā Latvijā VUGD saņēma 134 izsaukumus – 69 uz ugunsgrēku dzēšanu, 47 uz glābšanas darbiem, bet 18 no izsaukumiem bija maldinājumi.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

VUGD