Glābēji atbrīvo dīķī iesalušu pīli ar pīlēniem

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Jelgavas novada Kalnciema pagastā atbrīvoja dīķa ledū iesalušu pīli ar pīlēniem, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Ilze Dāme-Birziņa. Ledus tika ielauzts, un pīle ar pīlēniem aizlidoja

Aizvadītajā diennaktī VUGD Zemgales reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Pulksten 18.12 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rundāles novada Rundāles pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas astoņu kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks likvidēts pulksten 19.36.

Ugunsdzēsēji glābēji devās arī dzēst Bauskas novada Gailīšu pagastā degošu vieglo automašīnu – ugunsgrēks bija izcēlies sešu kvadrātmetru platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bija maldinājumi.


Foto: redzet.lv

Pievieno komentāru

VUGD