Valgundes pagastā glābēji no ezera izceļ cilvēku 1

Laika posmā no 21. jūlija pulksten 6.30 līdz 22. jūlija pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumu, no kuriem 10 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pulksten 16.53 tika saņemts izsaukums uz Iecavas novada Rosmi, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā deg virtuve astoņu kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 50 gadu vecu vīrieti un suni. Pulksten 18 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt pulksten 21.25 VUGD saņēma izsaukumu uz Daugavpils novada Laucesas pagastu, kur dega šķūnis. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, konstatēts, ka vienstāvu šķūņa ēka deg 100 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā cieta viens glābējs, kuram NMPD mediķi sniedza pirmo palīdzību, un viņš varēja turpināt darbu. Pulksten 3.15 ugunsgrēks tika likvidēts.

Ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, stārķa ligzda, siena kaudze, zaru kaudze, koks, meža zemsedze, šķūnis un neapsaimniekota ēka.

Ugunsdzēsēji glābēji ceturtdien Jelgavas novada Valgundes pagastā no Lilijas ezera izcēla noslīkušu cilvēku.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji Kocēnu novada Vaidavas pagastā izcēla dīķī iekritušu suni, kurš saviem spēkiem nespēja izkļūt krastā, Kurzemes ielā Tukumā atbrīvota zem automašīnas motora pārseguma iesprūdusi kaķene ar kaķēniem, bet Jēkabpilī netālu no Pļaviņu ielas izglābts upē slīkstošs kaķis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Komentētājs

Andri Rāviņ! Jelgavas mēr! Lūdzu sakārtojiet bērnudārzu rindu problēmu Jelgavā, itkā pielikāt 20 eur pie apmaksājamās summas privātajiem bērnudārziem, bet reāli bērnudārzs pacēla tieši par to summu savu maksu, lai var maksāt lielākas algas un citiem mērķiem! Valsts tiesībsargs ir atzinis, ka tas ir pretlikumīgi likt vecākiem maksāt par to kas pienākas BEZ MAKSAS!

pirms gada, 2016.07.26 22:15

VUGD