Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz Daces Judinas un Artura Nīmaņa romāna “Devītais” atvēršanas svētkiem Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Izdevniecība “Latvijas Mediji” jūlija sākumā laidīs klajā Daces Judinas un Artura Nīmaņa romānu “Devītais”, kas būs cikla “Laika stāsti” pirmā grāmata. Romāns “Devītais” aizsāk jaunu romānu sēriju “Laika stāsti“ – par laiku, varu, cilvēkiem un likteņiem, informē AS “Latvijas Mediji” sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rumka.

Dace Judina: “Divi cilvēki satiekas un izveido ģimeni. Ģimenes – dzimtu. Dzimtas - valsti. Tāpēc šī grāmata un jaunā sērija “Laika stāsti”.  Par laiku un cilvēkiem, varu un likteņiem. Par brīvību un to, kas mūsos, – kodolu: sirdi, valodu, saknēm. Par mīlestību, sāpēm, prieku, laimi, cerību un sapņiem. Jo tie visi esam mēs – tikai katrs savā laika nogrieznī. Katram sava dzīve, savas atmiņas, savi pārdzīvojumi un pārdomas. Savi laika stāsti. Sava taisnība. Bet patiesība ir viena, un tā izdzīvos cauri visiem laikiem.”

Romāna sižeta pamatā notikums pirms vairāk nekā septiņdesmit gadiem, kad silciemieši bijuši liecinieki ciniskai nodevībai un divām asinis stindzinošām traģēdijām, kas atstājušas neizdzēšamas pēdas daudzu ģimeņu likteņos, liekot piesaukt dzimtas lāstu, likteņa sodu vai pat mirušo atriebību...

Vai šodienas varā ir izlīdzināt pagātni, lai mainītu nākotni?

Kopš aizlaikiem zīmīgos un liktenīgos brīžos Silakalnu ozolu svētbirzī sanāk divpadsmit Laika Sargi. Katram savs mūžīgais uzdevums, taču tikai vienam dota vara - zināt patiesību...

Grāmatas “Devītais” atvēršanas svētki notiks 4. jūlijā pulksten 18 Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lielajā zālē, Akadēmijas ielā 26.  Pasākumā būs jaunā romāna fragmentu lasījumi, Artura Nīmaņa instrumentālie skaņdarbi, Daces Judinas balādes, kopīga sadziedāšanās, konkursi un atklātas sarunas.

Foto: publicitātes

 

 

 

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide