Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Annas dienā Jelgavā būs gan radošās darbnīcas un spēles, gan uzvedums “Pa Jonas grāmatas pēdām”

Jelgavas Sv.Annas baznīcā 27.un 28.jūlijā notiks tradicionālie “Annas dienas svētki”. Pirmajā dienā, 27.jūlijā, kas vairāk domāta bērniem un jauniešiem, notiks radošās darbnīcas, kurās meitenes varēs gatavot pērļīšu rotaslietas, bet puikas būvēt kuģus un laivas no otrreiz izmantojamiem materiāliem, piemēram, kartona kastēm un cita veida iepakojuma materiāliem. Neizpaliks arī sporta aktivitātes, fotoorientēšanās un kopīgs svētku mielasts, informē Jelgavas Sv.Annas evaņģēliski luteriskās draudzes pārstāve Indra Soika – Dreimane.

Svētku atklāšana paredzēta pulksten 12 ar Svētdienas skolas un Sv.Annas evaņģēliski luteriskās draudzes bērnu ansambļa uzvedumu “Pa Jonas grāmatas pēdām”. Uzvedums, pēc tam arī ansambļa “Karameles” (no Babītes novada) koncerts paredzēts pulksten 13, un notiks uz brīvdabas skatuves baznīcas dārzā.

Pieaugušie tiek lūgti uz vakara daļu pulksten 18, kad būs tikšanās ar draudzes mācītājiem Kasparu Kovaļovu un Valdi Vircavu, kā arī kopīga slavēšanas dziesmu dziedāšana.

Svētdien, 28.jūlijā pulksten 10 notiks svētku Dievkalpojums un pēc tam, ap pulksten 12 paredzēts sadraudzības mielasts baznīcas dārzā, kur visi aicināti nākt ar savu cienastu un dalīties.

Šogad svētkos akcentēta “pērles” un “zvejniecības” tēma. Dieva Vārds saka: “Vēl Debesu valstība līdzinās tirgotājam, kas meklēja dārgas pērles. Un, atradis vienu sevišķi dārgu pērli, nogāja un pārdeva visu, kas tam bija, un nopirka to.” (Mateja ev. 13:45-46)

Kas ir šī dārgā pērle - to kopīgiem spēkiem meklēsim Annas dienās, aicina I. Soika – Dreimane.

Foto: Jelgavas Sv.Annas evaņģēliski luteriskās draudzes arhīvs

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide