Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēkā apskatāma grāmatu izstāde daiļliteratūras cienītājiem

Jelgavas pilsētas bibliotēkas daiļliteratūras abonementā apskatāma literatūras izstāde «Lasītākās grāmatas Jelgavas pilsētas bibliotēkā 2016. gadā», kas veidota balstoties uz lasītāju pieprasījuma tendencēm aizvadītajā gadā, informē bibliotēkas pārstāve Zane Osite.

Izstādē apkopotas vairāk nekā 30 aizraujošākās grāmatas no latviešu oriģinālliteratūras un tulkotās aizrobežu literatūras, kuras 2016. gadā ir bijušas vispieprasītākās tieši Jelgavas pilsētas bibliotēkā.

Izstādei atlasīto un izvietoto grāmatu klāsts ir daudzveidīgs. Lasītāko grāmatu TOP 5 veido latviešu autoru oriģināldarbi:

  1. Nora Ikstena «Mātes piens»

  2. Māris Bērziņš «Svina garša»

  3. Māra Zālīte «Pieci pirksti»

  4. Gundega Repše «Bogene»

  5. Līga Blaua «Zemgalietis. Uldis Dumpis»

No tulkotās literatūras šogad pilsētas bibliotēkā vislasītākās grāmatas ir «Kā būt parīzietei vienmēr un visur: Mīlestība, stils un slikti ieradumi», ko no franču valodas tulkojusi Marta Aiše, «Grega dienasgrāmata» autors Džefs Kinnijs, «Sievietes, kuras skrien ar vilkiem: pirmatnējās sievietes spēku meklējot» autore Klarisa Pinkola Estesa.

Jelgavas pilsētas bibliotēka pateicas saviem lasītājiem par uzticību un plāno arī 2017. gadā papildināt bibliotēkas krājumu ar vērtīgu un pieprasītu literatūru. Izstāde daiļliteratūras abonementā (bibliotēkas 1. stāvā) būs apskatāma līdz janvāra beigām.

FOTO: Jelgavas pilsētas bibliotēka

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide