Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēka aicina dalīties atmiņu stāstos par tās pašreizējo ēku

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā varētu būt liecības un atmiņas par bibliotēkas ēku Akadēmijas ielā 26, pirms tajā 1984. gadā tika iekārtota Jelgavas pilsētas bibliotēka (toreiz – Jelgavas Zinātniskā bibliotēka).

Bibliotēka apkopo fotoattēlus, atmiņu stāstus un citas liecības gan par ēkas likteni pirmskara Jelgavā, gan par tās dzīvi un likteņiem Otrās padomju okupācijas laikā.

Interesenti, kuru rīcībā ir šāda informācija un kuri ir gatavi tajā dalīties, lai palīdzētu labāk izstāstīt Jelgavas pilsētas bibliotēkas vēstures stāstu, aicināti sazināties ar Jelgavas pilsētas bibliotēkas Informācijas nodaļu (63007747) vai personīgi ar nodaļas vadītāju Baibu Īvāni-Kronbergu (26367743).


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Bibliotēkas