Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēkā jaunas ekskursijas un nodarbības

Jelgavas pilsētas bibliotēkā izstrādāts jauns tematisko ekskursiju un bibliotekāro stundu klāsts, visu vecumu mērķgrupām piedāvājot saistošā veidā iepazīties ar bibliotēku, tās pakalpojumiem un plašajām iespējām uzticamas informācijas ieguvē, kā arī saņemt darbinieku konsultācijas grupās vai individuāli, ziņo Informācijas nodaļas vadītāja Baiba Īvāne-Kronberga.

“Šobrīd viens no bibliotēku galvenajiem uzdevumiem ir nodrošināt iespēju ikvienam pilsētas iedzīvotājam un bibliotēkas apmeklētājam apgūt informācijas meklēšanas, kritiskas izvērtēšanas un efektīvas izmantošanas pamatiemaņas, iepazīstināt ikvienu interesentu ar drošiem un uzticamiem informācijas avotiem – kā drukātiem, tā tiešsaistes resursiem. Bibliotēkas darbinieki strādā ne tikai uz vietas bibliotēkā, bet, individuāli vienojoties, dosies pie jums ciemos uz skolu, augstskolu, darbavietu, novada bibliotēku,” tā B.Īvāne-Kronberga.

Īpaši sadarboties aicinātas mācību iestādes – speciālisti bibliotekārajās stundās un tematiskajās ekskursijās sadarbībā ar pedagogiem var iekļaut arī skolā vai augstskolā apgūstamo saturu, bibliotēkas piedāvātie informācijas resursi var kļūt par uzticamu un vērtīgu papildinājumu mācībās.

Ekskursiju un bibliotekāro stundu piedāvājums tiks papildināts un pilnveidots saskaņā ar individuālām vēlmēm. Sākot ar 2018. gadu plānotas arī neparastas bibliotekārās stundas, kurās tiks izmantoti seno laiku mācību līdzekļi astronomijā, matemātikā, latviešu valodā, mūzikā, dabaszinībās un citos priekšmetos. Pavasarī un vasarā tiek plānotas Jelgavas pilsētas bibliotēkas ēkas vēsturei veltītas ekskursijas.

Vairāk informācijas pa tālruni 63007747 vai info@biblioteka.jelgava.lv.Foto: Raitis Puriņš


Pievieno komentāru

Bibliotēkas