Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas pilsētas bibliotēka tikusi pie logo 6

Jelgavas pilsētas bibliotēkas izsludinātajā logo konkursā divdesmit dalībnieku konkurencē uzvarējusi Līga Matisona, kuras izstrādātais logo turpmāk tiks izmantots kā bibliotēkas atpazīšanas zīme.

Kā vēsta bibliotēka, par uzvarētāju atzītais logo atbilda konkursa prasībām – tas ir vienkāršs, uzmanību piesaistošs, inovatīvs, pievilcīgs, viegli uztverams un izmantojams dažādos mērogos. L.Matisone konkursā piedalījās ar vairākām idejām.

Konkursa mērķis bija izvēlēties Jelgavas pilsētas bibliotēkas logo, kas tiks izmantots publicitātei, poligrāfiskajos izdevumos, pasākumu vizuālajā noformējumā, veidlapās, apliecībās, atzinības rakstos, diplomos, vizītkartēs, reprezentācijas materiālos, suvenīros, bibliotēkas ēkas vizuālajā noformējumā un citos gadījumos.

Jau vēstīts, ka Jelgavas Zinātniskā bibliotēka kopš maija beigām mainījusi nosaukumu un tagad nes vēsturisko Jelgavas pilsētas bibliotēkas vārdu. Galvenais arguments nosaukuma maiņai bija vārda «zinātniskā» neatbilstība bibliotēkas šodienas funkcijām un statusam.


Foto: jzb.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Rāmis

Bet kad tiks pie pacēlāja uz otro un trešo stāvu?

pirms 3 gadiem, 2016.07.21 12:00

grāmata

Varu tikai mēģināt iedomāties kādi bija pārējie logo, ja šis uzvarēja konkursā....

pirms 3 gadiem, 2016.07.21 19:42

nu ārprāts

atzīšos - neglīts, īpaši kaitina krāsu salikums, b'ūtu loģiskāk salikt Jelgavas karoga zilo un sarkano - būtu loģiskāk. Šis bāls, neizteiksmīgs ... nekāds.. ceru nākamgad vēlreiz rīkos konkursu vai samaksās kādam labam prof.reklāmistam.

pirms 3 gadiem, 2016.07.21 19:47

Kaut kādas tukšas "mapes" un domāta wi-fi zīme??? Jā, un "radošs" krāsu salikums :(

pirms 3 gadiem, 2016.07.21 23:28

grāmata

Visu cieņu, par wi-fi man neienāca prātā,ilgi domāju, bet laikam tiešām wi-fi.....Krāsu salikums - rodas galvā doma, ka vienkārši šīs divas krāsas bijušās konkursa nolikumā un citas izmantot nedrīkstēja:DDD

pirms 3 gadiem, 2016.07.22 11:18

Bibliotēkas