Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas pilsētas bibliotēkas aicina uz Mazo pūcēnu skoliņu

Jelgavas pilsētas bibliotēkas aicina trīsgadniekus kopā ar vecākiem uz nodarbību ciklu “Mazo pūcēnu skoliņa”, informē bibliotēkas pārstāve Zane Pastere. Nodarbību cikls iekļauts lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts”.

Pirmais bibliotēkas apmeklējums ir kā liels notikums ikvienam mazulim. Ienākot plašajā grāmatu pasaulē, mazais redz, ka arī te viņam būs ko darīt, jo bibliotēkā ir grāmatas, kas paredzētas tieši viņiem, kā arī rotaļlietas un spēles omulīgā bērnu stūrīti. Priekšā lasīšana bērnam pirmskolas vecumā ir ļoti svarīga, tā veido bērna emocionālo un fantāzijas pasauli.

Nodarbību cikls “Mazo pūcēnu skoliņa” sadalīts trīs daļās, kuru laikā bērni ar saviem vecākiem varēs iepazīt bibliotēku un grāmatas, klausīties un lasīt pasakas, radoši darboties, krāsot un iegūt jaunus draugus. Pēc skoliņas absolvēšanas katram “skolēnam” pienāksies arī Pūcītes liecība un balva par dalību.

Nodarbību cikls Jelgavas pilsētas bibliotēkā norisināsies svētdienās no 7. oktobra, savukārt Pārlielupes bibliotēkas un bērnu bibliotēkas “Zinītis” skoliņas savu darbību sāks 6. oktobrī.

Pieteikties Mazo pūcēnu skoliņai var uz vietas bibliotēkās vai zvanot:

  • Jelgavas pilsētas bibliotēka, Akadēmijas ielā 26, tālrunis 63046587;

  • Pārlielupes bibliotēka, Loka maģistrālē 17, tālrunis 63011829;

  • Bērnu bibliotēka “Zinītis”, Lielajā ielā 15, tālrunis 63029093.

Pieteikties iespējams līdz 27. septembrim, vietu skaits ierobežots.Foto: Jelgavas pilsētas bibliotēka

Pievieno komentāru

Bibliotēkas