Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārlielupes bibliotēka pēc remonta kļuvusi gaišāka un plašāka (FOTO) 11

«Tagad pie mums ir gaišs un plašāks – cilvēki teic, ka es kā Harijs Poters ar burvju nūjiņu esmu pastiepusi telpas lielākas,» smej Pārlielupes bibliotēkas vadītāja Veneranda Godmane. Kaut darbi joprojām turpinās, jau trīs nedēļas bibliotēka atkal atvērta lasītājiem.

Lai gan remonts teju 400 kvadrātmetru platībā piecās telpās ildzis trīsarpus mēnešus, bibliotēka lasītājiem bija slēgta pusotru – līdz ar foajē un kāpņu remonta uzsākšanu. Cītīgākie lasītāji nespēja vien sagaidīt, kad atkal varēs apmeklēt iecienīto bibliotēku. 

Vēl norit telpu iekārtošana, bet jau saņemtas atsauksmes par to, cik gaiša un plaša nu ir bibliotēka. Pirmās izmaiņas pamanāmas foajē, kas kļuvis acij tīkamāks. Darbiniekus un apmeklētājus priecē arī jaunie grāmatu plaukti, starp kuriem var brīvi pārvietoties.


Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet ceturtdienas, 4. augusta, «Zemgales Ziņās»


Pievieno komentāru

Komentāri 11

iedzīvotāja

Patiešām jauki - gaismas pils šajā mūsu rajonā! Gaismas nesējas arī ļoti jaukas!! =GAIŠI un JAUKI!!!

pirms 3 gadiem, 2016.08.05 09:48

Mārīte

Prieks,ka kolēģēm skaistas telpas !
Lai jauka strādāšana un daudz lasītāju !

pirms 3 gadiem, 2016.08.05 13:18

Mārīte

Prieks,ka kolēģēm skaistas telpas !
Lai jauka strādāšana un daudz lasītāju !

pirms 3 gadiem, 2016.08.05 13:18

Lasītāja

Prieks par gaišajām un jaunajām telpām!
Tikai kā māmiņa un lasītāja, kas apmeklē bērnu bibliotēku "Zinītis" esmu šokā par vietu, kur 2018. gadā tiek pārcelta bibliotēka. Vēl tumšāku, kriminālāku un tālāku nosturi laikam nevarēja atrast priekš bērnu bibliotēkas? Nez kuri vecāki bus tie, kas laidīs savus bernus uz turieni rudens un ziemas vakaros?

pirms 3 gadiem, 2016.08.05 13:34

sabiedrisko attiecību Speciāliste

Paldies partijai un laukiem !

pirms 3 gadiem, 2016.08.05 13:32

Veneranda

Pēc kosmētiskā remonta un jaunajiem grāmatu plauktiem bibliotēka ir sevišķi lieliska vieta, kur pulcēties gan esošajiem 2000 reģistrētajiem lasītājiem, gan jaunajiem. Mūsdienās bibliotēkā notiek dažādas radošas darbnīcas, te lasa, izmanto internetu, skatās DVD, kopē, skenē dokumentus un, protams, satiekas randiņā. Tagad būs daudz vēl daudz patīkamāk uzturēties, jo ir ne tikai gaišāk, bet arī siltāk. Rudenī noteikti būs oficiāla bibliotēkas atklāšana. Bibliotēkas telpas nebija remontētas 20 gadus. Par remontu esmu ļoti pateicīga lasītāju aktivitātēm, kas gāja uz domi un pieprasīja uzlabot bibliotēkas "seju" atbilstoši mūsdienām. Sevišķi liels paldies ilgagadējam lasītājam Viktoram Želvim.

pirms 3 gadiem, 2016.08.05 14:35

Andris no laukiem

Es ceru ka tas ir Eiroremonts !

pirms 3 gadiem, 2016.08.05 15:34

Atkal kārtējais kretīnisms

Pašsaprotamu lietu pasniedz kā brīnumu, par kuru jācīnās.

pirms 3 gadiem, 2016.08.05 15:51

Hihi

Bet vai tad mūsu valstī ir savadāk.... Nesaprotu par ko brīnamies..... Zinīti arī klusi parcels uz citu vietu , lai tikai bērni mazāk lasītu. Jelgavā bez absurda jau neiztikt.Kāpec par to visi klusē?

pirms 3 gadiem, 2016.08.06 10:15

Toma mamma.

Prieks par katru sakoptu vietu mūsu pilsētā. esmu pārsteigta un satraukta par Zinīša pārcelšanu, kurš vecāks atļaus rudens tumšajos vakaros bērnam iet uz šo nepatīkamo pilsētas nostūri. Pārdomājiet un cīnamies kamēr nav par vēlu. Par jaunizremontēto bibliotēku tiešām prieks, lai daudz lasītgribētāju.

pirms 3 gadiem, 2016.08.10 09:15

Bibliotēkas