Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pūcēnu skoliņa, leļļu teātris un piparkūku mēnesis – Lielvircavas bibliotēka vienmēr gaida apmeklētājus (FOTO)

“Kad iepriekšējā bibliotekāre Rita Indrikova pēc nostrādāta 21 gada devās pensijā, viņa man sacīja – Māra, tagad tev jānostrādā tikpat. Būs jau 22 gadi, kopš esmu bibliotēkā, bet tā diena šķiet kā vakar. Laiks aizskrējis,” teic Lielvircavas bibliotēkas vadītāja Māra Ziemele.

Jelgavas apriņķa Lielvircavas pagasta Darbaļaužu deputātu padomes izpildu komitejas dokumentos – sēžu protokolos no 1944. gada 7. novembra līdz 1949. gadam ieskaitot – nav ziņu par Lielvircavas pagasta bibliotēkas dibināšanu, taču 1944. gada 27. decembra sēdes protokolā redzams, ka tiek pieņemta darbā bibliotēkas vadītāja, liecina Valsts arhīva materiāli. Par “Sarkanā stūrīša” bibliotēkas vadītāju tiek iecelta Frīda Dzenis, un šis datums arī tiek uzskatīts par Lielvircavas bibliotēkas dzimšanas dienu.


Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 27. septembra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Bibliotēkas