Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēnu brīvlaikā bibliotēkās – izzinošas un radošas aktivitātes

Skolēnu pavasara brīvlaikā no 12. līdz 16. martam Jelgavas bibliotēkās – Pārlielupes bibliotēkā, Miezītes bibliotēkā un bērnu bibliotēkā “Zinītis” – interesentiem būs iespēja apmeklēt radošas un izzinošas aktivitātes, informē pašvaldība.

Miezītes bibliotēkā 14. un 16. martā no pulksten 15 līdz 17 skolēniem būs iespēja piedalīties radošā nodarbībā “Logu dekorēšana pavasarim”. Bet bērnu bibliotēkā “Zinītis” no 12. līdz 16. martam bibliotēkas darba laikā interesenti varēs pārbaudīt savas informācijas meklēšanas prasmes, piedaloties konkursā “Orientējies bibliotēkā”. Katram aktivitātes dalībniekam tiks izsniegti uzdevumi un jautājumi, uz kuriem atbildes būs jāmeklē bibliotēkas resursos – datubāzēs, grāmatu plauktos, mājaslapā, sociālajos tīklos un citviet.

Arī Pārlielupes bibliotēkā aktivitātes notiks visas nedēļas garumā – interesenti varēs piedalīties zīmēšanas darbnīcā, iepazīties ar grāmatu jaunumiem, mācīties atpazīt putnu dziesmas, skatīties filmas un pat cept vafeles. Pirmdien, 12. martā, apmeklētāji aicināti uz zīmēšanas maratonu, kurā, izmantojot sagataves, varēs iemācīties zīmēt un krāsot pāvu, kā arī zīmēt zīmējumus pēc savas patikas. 13. martā bibliotēkā notiks jauno grāmatu apskats un lasīšana. Trešdien, 14. martā, skolēnu pēcpusdienā “Putni mums apkārt” ar skaņu grāmatu palīdzību varēs mācīties atpazīt putnu balsis, īpaši koncentrējoties uz putniem, kas dzīvo tepat, Latvijā. 15. marts savukārt bibliotēkā būs multiplikācijas filmu diena, bet skolēnu brīvlaika aktivitātes Pārlielupes bibliotēkā noslēgsies 16. martā, kad interesenti aicināti uz pasākumu “Cepam vafeles”, kurā ikviens pats varēs izcept sev kādu gardumu. Aktivitātes katru dienu sāksies pulksten 12.

Brīvlaika aktivitātes bibliotēkās var apmeklēt gan lasītāji, gan arī citi interesenti – iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Bibliotēkas