Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl līdz piektdienai meklēs bibliotekārus – gaismas nesējus 1

Lai stāstītu par pagastu bibliotekāriem, kas ir pašaizliedzīgi, radoši, aktīvi, entuziasma pilni un neaizstājami savā pagastā, jau desmito gadu Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība aicina lasītājus pieteikt bibliotekārus balvai «Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs». Vēstules par bibliotekāriem biedrība gaidīs līdz 10. martam.

Konkurss «Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs» ir īpaši Latvijas mazo gaismas piļu darbiniekiem veltīts pasākums, lai novērtētu viņu darbu un veikumu savā pagastā un pievērstu visas Latvijas uzmanību pozitīviem, iedvesmojošiem notikumiem reģionos. Tā ir lasītāju balva un atzinība saviem bibliotekāriem. Ik gadu tiek apbalvoti četri bibliotekāri – pa vienam no Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales.

Pieteikuma vēstules un fotogrāfijas pieteicēji aicināti sūtīt uz gaisma@gaisma.lv vai Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrībai Mūkusalas ielā 3, Rīgā, LV-1048.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

labprāt strādātu bibliotēkā

es domāju, ka darbu iedāvā...

pirms gada, 2017.03.09 09:32

Bibliotēkas