Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

BJMK Rokskola gatavojas gada noslēgumam un aicina uz iestājinterviju jaunus audzēkņus

Privātā mūzikas skola „BJMK Rokskola” Jelgavā darbojas jau 10 gadus, realizējot unikālu profesionālās ievirzes mācību programmu „Rokmūzika”. Šo programmu absolvējuši jau ap 50 jaunieši, no kuriem vairāki izvēlējušies ar mūziku saistīt savu dzīvi arī turpmāk – nodibinātas profesionālas grupas, sāktas mācības Latvijas un Eiropas mūzikas augstskolās.

Jaunieši, kuriem līdz šim nav bijusi nopietna saskare ar mūziku - nav bijušas nedz praktiskas, nedz teorētiskas zināšanas, var sākt visu apgūt no nulles. Pusaudži tieši ap 12-14 gadu vecumu interesi par mūziku sāk izrādīt paši, tad tas ir viņu pašu lēmums un vēlme, nevis vecāku ideja. BJMK Rokskolā šādā vecumā var sākt mācības, un to var darīt paralēli vispārizglītojošās skolas saturam, jo mācību process tiek organizēts pēcpusdienās.

BJMK Rokskola arī realizē interešu izglītības programmas pilnīgi visu vecumu audzēkņiem – no četru gadu vecuma, līdz kamēr cilvēks vēlas muzicēt. BJMK mērķis un misija ir nodrošināt kvalitatīvu mūzikas apguves procesu radošā un neformālā vidē. Bērni, jaunieši un pieaugušie sāk mūzikas instrumenta apguvi BJMK, iegūst ne tikai sev interesējošās prasmes, bet satiek arī neprastus cilvēkus – gan pasniedzējus, gan citus audzēkņus.

Gandrīz ikvienā Jelgavas pasākumā, kurā skan mūzika, kāds no grupas dalībniekiem ir bijušas vai esošais BJMK audzēknis, kas pirms nonākšanas BJMK, pat nezināja, ka mūzika viņu varētu tā aizraut, ka to sāktu darīt profesionāli. Tāpat daudzi bijušie BJMK audzēkņi kļuvuši par mūzikas žurnālistiem, pasākumu organizatoriem un dažādos citos veidos ir saistīti ar kultūras un radošo mākslu jomu. Un, protams, koncerti un kultūras pasākumi, ko organizē BJMK komanda. Jelgavniekiem ir iespēja apmeklēt gan BJMK audzēkņu koncertus un eksāmenus, gan mūzikas meistarklases, gan nākt uz profesionālu mūzikas grupu koncertiem, ko BJMK pie sevis uzaicinājuši.

Arī šis pavasaris BJMK nebūs atšķirīgs – gada noslēgumā gaidāma virkne koncertu:

Viesi: 20. maijā pulksten  20 Jelgavas Mūzikas vidusskolas COMBO koncerteksāmens (BJMK zālē, Dobeles ielā 68)

21. maijā pulksten 19 BJMK Rokskolas atvērto durvju koncerts un tikšanās ar skolotājiem (BJMK zālē)

28. maijā pulksten 19.30 BJMK Rokskolas interešu izglītības audzēkņu koncerts – miksēti – bungas, vokāls, ģitāras, klavieres. (BJMK zālē)

29. maijā pulksten 19 bungu skolotāja Pētera Žīles audzēkņu vakars/koncerts (BJMK zālē)

6. jūnijā pulksten 18 BJMK Rokskolas ģitāristu atvērtais koncerteksāmens (BJMK zālē)

8. jūnijā no pulksten 13 Rokskolas festivāls #4! Visas dienas garumā, brīvā dabā – mūzika, sporta spēles, radošās darbnīcas, foto stūrītis, pikniks. (Aktīvas atpūtas un sporta vietā „Līgotnes”, Svētē)

12. jūnijā pulksten 19 BJMK interešu izglītības vokālistu koncerts (BJMK zālē)

14. jūnijā pulksten 19 BJMK Rokskolas vokālistu brīvdabas  koncerteksāmens (pie Tējas namiņa „Silva”, Pasta salā)

18. jūnijā pulksten 18.30 BJMK Rokskolas mācību ansambļu gada noslēguma galvenais koncerts/eksāmens „Jūnija roksāmens” (Klubā „Jelgavas Krekli”) 

Tāpat BJMK Rokskola šogad sola ar jaudīgu priekšnesumu piedalīties Jelgavas pilsētas svētku gājienā. Un visam pa vidu -23. maijā pulksten 18-20 aicina uz iestājpārbaudījumiem BJMK Rokskolā 2019./2020. mācību gadam.

Foto: publicitātes

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide