Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

1. novembrī jau astotie «Rudens danči»

Sestdien, 1. novembrī, pulksten 17 Jelgavas kultūras namā jau astoto reizi norisināsies TDA „Diždancis” organizētais sadancis „Rudens danči”. Šogad koncertā „Atmiņu jostas rakstos!” piedalīsies TDA „Diždancis”, JDK „Mazais diždancis” , TDA „Kalve” no Jelgavas, TDA „Ačkups”, TDA „Gatve” no Rīgas un JDK „Ūsiņš” no Salaspils. 

„Rudens danči”, kas sevī apvieno sporta, kultūras un atpūtas pasākumus, ir kļuvuši par skaistu tradīciju Jelgavas kultūras dzīvē. Lai turpinātu šo tradīciju, šogad TDA „Diždancis” organizē astotos „Rudens dančus.” 

Koncerta režisore Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžas 3. kursa svētku režijas studente Sandra Ķiņķere stāsta: „Apkopojot dejotāju sniegtos atmiņu stāstus, tiks parādīta viena sadanča diena, kurai cauri vīsies radītā atmiņu josta, kas ar mūsdienīgu pilsētvides video materiāla palīdzību liks tradicionālajā atrast šodienas krāsas. Katrs jostas raksta motīvs liks atsaukt atmiņā iepriekšējos „Rudens dančus”,  kā arī šajā koncertā izdejotās dejas jostā ierakstīs astoto sadanča gadu.” Koncertā iekļautas tādas dejas kā „Medņevietis”, „Aiz ezera augsti kalni”, „Rīga dimd”, „Baltu puķu guni kūru” u.c. 

Jau no rīta puses – Jelgavas sporta hallē – kolektīvi savā starpā sacentīsies dažādās sporta aktivitātēs, kur galvenā balva ir ceļojošais „Rudens danču” kauss. Pagājušā gada kausa ieguvēji ir TDA „Ačkups”, kurš ceļojošo kausu nodos šī gada sporta aktivitāšu uzvarētājiem.

Ieejas maksa – 2, 1 eiro.

Pievieno komentāru

Citas ziņas