Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina kopā veidot nākamos Dziesmu svētkus; pieteikties var vēl šodien

Lai arī XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki noslēgušies tikai pirms mēneša, Dziesmu svētku biedrība aicina ikvienu tā dalībnieku iesaistīties jau nākamo svētku radīšanā.

“Šie bijuši unikāli svētki – pabeigta “Daugavas” stadiona skatītāju tribīņu rekonstrukcija, veikta Mežaparka Lielās estrādes pirmās kārtas rekonstrukcija, izveidota loģiska un baudāma svētku nedēļas norise. Un piedzīvots vēl tik daudz neaizmirstami labā un pozitīvā! Lai cik tālu esam šķiet nākamā lielā tautas kopā sanākšana, tieši tagad ir īstais brīdis atskatīties uz aizvadītajiem svētkiem, neaizmirst veiksmes, kā arī atzīmēt nepieciešamos uzlabojumus,” skaidro biedrības valdes pārstāvis diriģents Ints Teterovskis.

Dziesmu svētku biedrība aicina ikvienu – dziedātājus, dejotājus, diriģentus, kolektīvu vadītājus, koncertmeistarus, klausītājus, skatītājus – apkopot savas domas un iesaistīties viedokļu un ideju apmaiņā.

Līdz 10. augustam nepieciešams reģistrēties mājaslapā dziesmusvetkubiedriba.lv, lai 22., 23. un 24. augustā varētu piedalīties nozaru pārstāvju tikšanās reizē Rīgā, kad tiks izveidotas nozaru darba grupas. Katrs var iesaistīties lēmumu pieņemšanā darba grupās no 27. augusta līdz 16. septembrim un 22. septembrī apmeklēt Dziesmu svētku biedrības biedru kopsapulci Rīgā (vieta un laiks tiks precizēti).

Savukārt jau 25. oktobrī notiks Dziesmu svētku konference, ko organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Dziesmu svētku biedrību.

Dalība viedokļu apmaiņā – bez maksas.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Citas ziņas