Aicina pieteikties Piena, maizes un medus svētku tirdziņam

Līdz 18. augustam piena, maizes un medus produktu ražotāji, tirgotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai tirdziņā XVII Latvijas Piena, maizes un medus svētkos, kas notiks 26. augustā Hercoga Jēkaba laukumā, ziņo Jelgavas pilsētas pašvaldības ie­stādes “Kultūra” pārstāve Diāna Mamedova.

Pieteikumi svētku tirdziņam tiek gaidīti no piena, maizes un medus produktu ražotājiem un tirgotājiem, kā arī no amatniekiem, kuru ražojumi izmantojami minēto produktu pārstrādē, uzglabāšanā un servēšanā. Svētku tēmai neatbilstošas produkcijas tirgotājus lūgums nepieteikties.

Tirgus darbosies no pulksten 9 līdz 16 Hercoga Jēkaba laukumā. Apmeklētāji varēs noteikt Zemgales atzītāko medu un gardāko maizi, piedaloties degustāciju konkursā, kā arī iegādāties piena, maizes un medus produktus un amatnieku darinājumus. Tiks piedāvāta arī aizraujoša kultūras programma.

Pieteikšanās tirdziņam līdz 18. augustam. Aizpildīta pieteikuma anketa jāiesniedz “Kultūras” birojā (Jelgavā, K.Barona 6, 2. stāvā) vai jānosūta pa e-pastu: santa.sile@kultura.jelgava.lv. Tirdziņa nolikumu meklējiet ŠEIT.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas