Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties Studentu folkfestivālam 1

Jau 28. reizi LLU notiks Studentu folkfestivāls, kam aicināti pieteikties studenti no visas Latvijas un arī Jelgavas skolēni. Festivāla devīze arī šogad nemainīga – «Mēs neesam profesionāļi, bet muzicējam no sirds!», ziņo LLU.

Studentu folkfestivāls, kas šogad notiks 22. februārī, dod iespēju ikvienam – dzejniekiem un mūziķiem –, kuri sevi jau kaut reizi ir pierādījuši uz skatuves. Taču tas ir īpašs aicinājums tiem, kuri parasti muzicē, dzied vai lasa dzeju tikai draugu lokā vai pat vienatnē. «Iespējams, kādreiz saņemts noraidījums vai nevērīgs izteiciens par ziloni, kurš «uzkāpis uz ausīm., kādā ir radījis nedrošību un bailes no uzstāšanās. Taču mājīgā LLU Aula un bezgalīgais līdzjutēju atbalsts vienā vakarā ļaus skatuvei, gaismai un skaņai kļūt par ikviena dalībnieka vai grupas sabiedrotajiem,» vēsta organizatori.

Festivālā gaidīti talantīgi un drosmīgi jaunieši, kuri ir gatavi iepriecināt sevi un citus ar vārdiskām vai muzikālām izpausmēm. Dalībniekiem būs iespēja uzstāties kādā no universitātes trīs skatuvēm ar trejādām tradīcijām: «Svece», «Kilovats» un «Decibels». Dalībnieku piederību kādai no skatuvēm noteiks priekšnesuma izpausme un priekšnesumam nepieciešamais tehniskais aprīkojums.

Uz skatuves «Svece» kāps studenti dzejnieki ar pašu radītām dzejas rindām (laika limits – trīs līdz četras minūtes), kā arī dziesminieki un mūziķi (solisti, dueti, grupas), kas skatītāju vērtējumam nodos divas vai trīs dziesmas – pašsacerētas, iemīļotas, dungotas, patapinātas, populāras, piemirstas, atpazīstamas, īpašas, līdzi dziedamas un studentiskas (laika limits septiņas līdz desmit minūtes).

Uz skatuves «Kilovats» mūziķi aicināti nodot klausītāju vērtējumam divas trīs savas muzikālās kompozīcijas vai kaverversijas (laika limits – piecas līdz astoņas minūtes). Savukārt uz skatuves «Decibels» mūziķu uzstāšanās laiku noteiks skatītāju aplausi.

28. Studentu folkfestivāla dalībnieku uzstāšanos vērtēs skatītāji un profesionāla žūrija. Pēc žūrijas komisijas ieskatiem spilgtākajam folka gara turētājam tiks pasniegta īpaša balva – «Jelgavas dziesminieks 2017». Turpretim galveno uzvarētāju noteiks klātesošie skatītāji.

Lai pieteiktos festivālam, potenciālajiem dalībniekiem līdz 17. februāra pulksten 15 elektroniski jāaizpilda pieteikuma anketa LLU portālā. Turklāt 20. februārī pulksten 17 LLU Studentu klubā (Lielā iela 4, Jelgavas pils parkā) notiks dalībnieku noklausīšanās. Tiem mūziķiem, kas nevarēs ierasties uz noklausīšanos, lūgums atsūtīt pieteikuma anketu un dziesmu/skaņdarbu ierakstus.

Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas