Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amatierteātri pošas uz Sesavu

Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar pašvaldībām un Latvijas Amatierteātru asociāciju no 24. janvāra līdz 22. martam rīko amatierteātru iestudējumu skates «Gada izrāde 2014» reģionu posmus. Šoreiz kalendāra sastādītājiem labpaticis, ka augstā žūrija (kuras sastāvs gan nav gluži nemainīgs) nolēmusi izrāžu vētīšanu sākt ar mūsu pusi – no 15 Zemgales programmām pirmās divas ieplānotas Jelgavā un Jelgavas novadā.

14.februārī lielā teātra diena būs Sesavas pagastā. «Vienā un tai pašā dienā izrādes notiks uzreiz uz divām skatuvēm,» pastāstīja Jelgavas novada Kultūras nodaļas galvenā speciāliste Ingrīda Baumane. Mūsu novada teātramīļu uzmanības epicentrā, protams, būs Bērvircavas tautas nams, kur pulksten 12 Vircavas amatierteātris izrādīs režisores Sarmītes Sustrupes iestudēto Jāņa Jaunsudrabiņa «Jo pliks, jo traks».

Turpat Bērvircavā pulksten 18.30 Dobeles novada Krimūnu amatierteātris «Skats» (režisore Anita Riekstiņa) skatītāju un žūrijas vērtējumam sniegs savu Ādolfa Alunāna «Pašu audzināts» variantu.

Žūrijai, ko pārstāvēs teātra zinātniece mākslas zinātņu doktore Līga Ulberte, kā arī režisori Armands Ekštets un Valdis Lūriņš, būs jāpacenšas, jo pa vidu (pulksten 16) vēl jāpaspēj Sesavas tautas namā noskatīties Rundāles novada amatierteātra «Stella» pēc Guntas Micānes lugas «Meiteņu ballīte» motīviem režisores Lilitas Lauskinieces iestudēto «Pēc gada «Ezerkalniņos»».

Visu rakstu lasiet piektdienas, 13.februāra, «Zemgales Ziņās». Foto: Raitis Puriņš


Pievieno komentāru

Citas ziņas