Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklās vasaras tūrisma sezonu Jelgavā un apkārtnē 1

Ar ekskursiju “Radošā Raiņa iela” 20. maijā pulksten 13 tiks iesākti Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada vasaras tūrisma sezonas atklāšanas svētki “Ceļo aktīvi!”, informē Jelgavas reģionālā Tūrisma centra pārstāve Liene Strazdiņa. Pasākumu ievadīs ekskursija, bet no pulksten 15 līdz 17 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā varēs iepazīt aktīvā tūrisma piedāvājumu, uzzināt par piemērotāko apģērbu un apaviem aktīvai atpūtai, kā arī vērot šefpavāra ēdiena gatavošanas meistarklasi un baudīt Jelgavas jauniešu muzikālos priekšnesumus.

Jau tradicionāli maijā ar dažādām aktivitātēm un pasākumiem tiek atklāta vasaras tūrisma sezona Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novadā. Šogad sezonas atklāšanas pasākums iesāksies pulksten 13 ar radošu pastaigu pa Raiņa ielu. Ekskursijas “Radošā Raiņa iela” laikā varēs iepazīt ielas vēstures stāstus, uzzināt, kas kādreiz šeit atradies, un paviesoties vairākos veikaliņos, kur valda radoša atmosfēra. Pulcēšanās ekskursijai un sākums būs Raiņa ielā 35 veikalā “Zaļā zeme”, turpinājumā tiks apmeklēts garšvielu veikaliņš un veikals “Daba”, kur varēs redzēt, kā top veikala dizaina produkti – auskari, rokassprādzes –, kā arī izmēģināt izgatavot piespraudes. Radošu āra ekspozīciju būs iekārtojusi sajūtu studija “Aspazija”, bet kaimiņos, ziedu salonā “Fēlikss”, varēs iepazīt košo ziedu un floristikas piedāvājumu. Ekskursijas laikā paredzēti vairāki pārsteigumi. Dalība ekskursijā bez maksas, pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Ekskursija noslēgsies pulksten 15 pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa.

No pulksten 15 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā turpināsies sezonas atklāšanas pasākums “Ceļo aktīvi!”. Apmeklētāji varēs iepazīt jaunās tūrisma apskates vietas apkārtnē, sagatavotos piedāvājumus ģimenēm ar bērniem Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novadā, bet īpaši šajā vasaras tūrisma sezonā ceļotāji ir aicināti pavadīt aktīvu atpūtu dabā – doties pārgājienos, laivu braucienos un izbraucienos ar velosipēdiem. Pasākumā norisināsies aktīvās atpūtas apģērbu un apavu modes skate un varēs saņemt konsultācijas par piemērotāko apģērbu aktīva laika pavadīšanai brīvā dabā. Savukārt, lai aktīvā atpūta būtu pilnvērtīga, noteikti jāparūpējas par veselīgām uzkodām un maltītēm. Ēdiena gatavošanas meistarklasē “Maltīte pārgājiena laikā” šefpavāra Artūra Freiberga pavadībā varēs uzzināt par interesantām idejām, kā pagatavot veselīgu un spēcinošu maltīti pārgājieniem, kā arī nodegustēt šefpavāra veikumu.

Pasākumu papildinās izlaušanās spēle “Savrupmāja vistas kāja”, kur ikviens varēs meklēt pavedienus un, atminot slepeno kodu, laimēt pārsteiguma balviņu. Pasākuma norisē līdz pat pulksten 17 apmeklētājus priecēs Jelgavas jauniešu muzikālie priekšnesumi.

20. maijā veikals “Daba” aicina interesentus no pulksten 14 līdz 15 ierasties ciemos un iesaistīties īpašās tūrisma sezonas atklāšanas aktivitātēs. Savukārt sajūtu studija “Aspazija” labvēlīgu laika apstākļu gadījumā no pulksten 12 līdz 16 aicinās iejusties brīvdabas veikalā un apskatīt īpaši izveidoto āra ekspozīciju ar veikala produkciju. 20. maija naktī no pulksten 19 durvis būs vēruši Jelgavas muzeji, ekspozīcijas un Jelgavas Mākslas skola, aicinot piedalīties Muzeju nakts aktivitātēs.

Vairāk informācijas par Jelgavas, Jelgavas un Ozolnieku novada vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu “Ceļo aktīvi!” iespējams saņemt Jelgavas reģionālajā Tūrisma centrā, Akadēmijas ielā 1, pa tālruni 63005447, e-pastu tic@tornis.jelgava.lv un mājaslapā www.visit.jelgava.lv.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Spodrīte

Jauki,es noteikti iešu pirkt vietējā ražojuma ibioloģiskos štruntus par fantastiskām cenām!

pirms 2 gadiem, 2017.05.11 10:29

Citas ziņas