Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklāts konkurss uz līdzfinansējumu kultūras pasākumu organizēšanai

Jelgavas pašvaldības Kultūras padome līdz 31. janvārim aicina interesentus iesniegt kultūras pasākumu projektus 2018. gadam, pretendējot uz pašvaldības līdzfinansējumu, informē pašvaldība.

Kultūras padomes organizētā projektu konkursa mērķis ir veicināt mākslas un kultūras tradīciju iedzīvināšanu pilsētas kultūrvidē un sabiedrības iesaistīšanu kultūras dzīvē, apzinot un saglabājot kultūras mantojumu, kā arī veicinot kultūras atjaunotnes un mākslas jaunrades procesu.

Fiziskas un juridiskas personas, kas pasākumu plāno īstenot Jelgavā, pieteikumu konkursam var iesniegt šādās programmās: valsts svētki un atceres dienas (2018. gada projektu konkursa prioritāte – Latvijas valsts simtgade); kultūras pasākumi; mākslinieciski radošās darbības atbalsts; kultūrizglītība; sadarbība kultūrā. Kā noteikts Kultūras padomes projektu konkursa nolikumā, katrs pretendents var iesniegt tikai vienu projektu.

Finansējums netiks piešķirts nekustamā īpašuma, tehnikas un inventāra iegādei, kā arī pretendentiem, kas projekta pieteikumā nav paredzējuši pašfinansējumu.

Projekta pieteikumus līdz 31. janvārim interesenti aicināti iesniegt Jelgavas pašvaldības iestādes “Kultūra” birojā, pa pastu (adrese: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”. Kultūras padomes projektu konkursam 2018, Krišjāņa Barona iela 6, Jelgava, LV-3001) vai elektroniski pa e-pastu kultura@kultura.jelgava.lv ar norādi “KP projektu konkursam”.

Atbildi par konkursa rezultātiem projektu pieteicēji saņems pa pastu uz pieteikumā norādīto adresi pēc konkursa noslēguma.

Vairāk informācijas par projektu noformēšanas prasībām un vērtēšanas kritērijiem – KONKURSA NOLIKUMĀ.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Citas ziņas