Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu grāmatas par Kaķi Morisu prezentācija 2

28. maijā 3.sākumskolā pirmo līdz trešo klašu skolēniem notika grāmatas «Kaķa Morisa siltās pasakas» prezentācija. Stāsta autore ir žurnāliste Jeļena Šaldajeva, grāmatas producents – Jānis Zariņš.

Bērniem iepriekš bija dots uzdevums kaķēnu Morisu uzzīmēt, lai vēlāk zīmējumus varētu izmantot jaunajā grāmatiņā par kaķi Morisu. Bērni tiešām bija centušies kā rezultātā tapuši burvīgi zīmējumi. Visiem zīmējumu autoriem tika pasniegtas arī pārsteigumu balviņas. Kā arī vēl viens pārsteigums – pie bērniem ciemos bija atnācis arī pats kaķēns Moriss. Ir tapusi arī kaķēna Morisa rotaļlieta. Kaķēns dalījās savā pieredzē un piedzīvojumos, kā arī stāstīja par vietām, kur jau pabijis, kā piemēram Ņujorkā, Maskavā un citās vietās.

Iepriekš grāmatas prezentācija notikusi Jelgavas integrācijas pārvaldē un 6.vidusskolā. Šobrīd grāmata ir krievu valodā, taču pēc šīs prezentācijas, kas notika latviešu skolā, grāmatu plānots pārtulkot un izdot latviešu valodā, kurā tiks izmantoti arī bērnu zīmējumi. 

Par dāvaniņām bērniem parūpējās biedrība «Zariņš & Lejnieks», kompānija «All Plus» un citi grāmatas atbalstītāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

deina

Un grāmatas autore joprojām nav norēķinājusies ar ilustrāciju autori....

pirms 4 gadiem, 2014.06.07 19:41

Citas ziņas