Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu un senioru vasaras brīvdienas Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs un Tropu tauriņu māja vienu nedēļu – laikā no 28. jūlija līdz 3. augustam – īpaši aicina bērnus, skolēnus un pensionārus apskatīt gan tropu tauriņus, gan dārzu, jo šajā laikā bērniem un senioriem biļetes būs uz pusi lētākas. 
 
Tauriņu mājas apmeklētāji varēs piedzīvot īstu tropu tveici – tveicīgas siltzemju augu smaržas, tropu meža valgumu un visapkārt lidojošus tauriņus no Dienvidamerikas un Āzijas džungļiem – svītrainos zebrtauriņus, plankumainos pūčtauriņus, spilgtos dižtauriņus un lielos atlasa pāvačus, kam uz spārniem ir čūskas zīmējums! Savukārt dārzu cienītājiem būs iespēja novērtēt paveikto darbu jauno ekspozīciju, dīķa apkārtnes un celiņu atjaunošanā, ko atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Palmu mājā kā allaž priecēs siltzemju augu bagātība, bet āra dobēs – krāšņie vasaras puķu stādījumi. Laikā no 28. jūlija līdz 3. augustam ieejas biļetes gan LU Botāniskajā dārzā, gan Tropu tauriņu mājā bērniem, skolēniem un pensionāriem maksās pusi no cenas (norēķināšanās tikai skaidrā naudā): Botāniskajā dārzā – skolēniem 0,50 EUR, pensionāriem 1 EUR, bet par Tauriņu mājas apmeklējumu 4-18 gadus veciem bērniem un pensionāriem jāmaksā 1,50 EUR. 

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Aprīlī – septembrī dārzs apmeklētājiem ir atvērts no plkst. 9.00 līdz 19.00. Ieejas maksa: pieaugušajiem – 3,00 EUR.. Bez maksas ieeja dārzā: pirmsskolas vecuma bērniem, daudzbērnu ģimenēm pirmdienās, personām ar īpašām vajadzībām (I un II grupa) un to asistentiem, politiski represētām personām, bērniem bāreņiem. Par Tropu tauriņu mājas apmeklējumu papildus ieejas biļetei Botāniskajā dārzā jāmaksā – pieaugušajiem un studentiem 4,50 EUR, personām ar īpašām vajadzībām – 3,00 EUR.

Pievieno komentāru

Citas ziņas