Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

BJMK projektā «Starpkultūru tilts» apvieno mūziku un sportu

Bērnu un jauniešu mūzikas klubs no šī gada septembra uzsācis jaunu projektu ar mērķi veicināt starpkultūru dialogu Jelgavā, „Ziņas” informē BJMK projektu koordinatore Zane Rožkalna. 

Projekta „Starpkultūru tilts” ideja ir piedāvāt neformālā vidē satikties dažādu tautību un vecumu iedzīvotājiem un veidot starpkultūru sadarbību caur nodarbēm, kas pasākumu apmeklētājiem ir vai varētu kļūt par saistošiem brīvā laika pavadīšanas veidiem, tādējādi veicinot komunikāciju dažādu sabiedrības pārstāvju starpā.

„Parasti BJMK projekti ir par un ap mūziku, bet šoreiz gribam caur projekta aktivitātēm paplašināt mērķauditorijas redzesloku un sadarbībā ar jaunu biedrību „Galda tenisa klubs „Jelgava””, kas ir BJMK partneri šī projekta īstenošanā, piedāvāt arī ar galda tenisu saistītas aktivitātes,” stāsta Z.Rožkalna.

Jau šo piektdien, 23.oktobrī, no pulksten 18 BJMK telpās Dobeles ielā 68 notiks „Galda tenisa draudzības spēles ar mūziku”, apvienojot gan muzicēšanu, gan galda tenisa spēlēšanu, gan citas saistošas aktivitātes. Šis būs jau otrais tāda veida pasākums, kurā sadzīvos mūzika un sports. Pateicoties projektam, BJMK apmeklētājiem ir pieejams arī viens galda tenisa galds, ko kopīgā pasākumā salikuši paši projekta dalībnieki. 

Lai padarītu galda tenisa spēlēšanu aizraujošāku un gūtu dziļāku priekšstatu par šo sporta veidu, projekta ietvaros dalībniekiem būs iespēja apgūt spēles iemaņas ne tikai no „GTK „Jelgava”” biedriem, bet arī no profesionālā galda tenisa trenera speciāli tam paredzētos treniņos.

Projekts noslēgsies janvārī ar dalībnieku kopīgu atskatu uz tā aktivitātēm un koncertu.

Foto: Valērija Kravale

Pievieno komentāru

Citas ziņas